Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az akksi eset normális egy...

Ez az akksi eset normális egy viszonylag új iphone 8-nál?

Figyelt kérdés
Szóval kb fél éve birtoklom a telefont,viszonylag aktívan használom,de már régebben is tapasztaltam,hogy éjjel ugye nincs használva,van kb 95%-on kb amikor lefekszek,és reggelre van 84-85%-on,ez normális?Illletve maximális fényerős használat mellett,kb 3 óra hossza alatt lemerül ha aktívan használom,de ismerősöm az iphoe X-el is hasonlókat tapasztal ami szintén új,ezeknek ilyen gyenge az akksijuk gyárilag?Vagy csak eddig nem figyeltem ezt a problémát és minden telefon ilyen gyenge?

2020. márc. 12. 09:56
 1/3 anonim válasza:

Kapcsold ki a wifit, bluetooth-t, adatforgalmat, zárj be minden alkalmazást és akkor lehet éjjel kevesebbet merül.


Az a 3 óra alatti lemerülés max fényerő mellett okés, gondolom nem egy statikus képet nézel 3 óráig hanem dolgozik a proci.


Ha fontos neked az akku ennyire, lehet nem iPhone-t kellett volna venned, a tiedben 1821Mah-s akku van, az ennyit bír.

2020. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

van olyan amikor ugyanazzal a százalékkal ébredek mint amivel feküdtem, van amikor 10-15-el alacsonyabb.

sosem kapcsolom ki a wifit, bluetoothot semmit... nem tudni mit csinál éjszaka a telefon. valamit dolgozik rendezi a képeket, vagy a fene tudja.

engedd el a témát.

ha nagyon zavar akkor hagy éjszakára töltőn a telót.

de töltőre dugva is van hogy lemerül 95%-ra, mert nem tölti állandóan, hogy ne tartsa max %-on.

vagyreggel amíg megkávézol, meg összeszeded magad addig feldugod töltőre és mire elkészülsz már újra tele van.

ha 4-5x ennyit merül akkor azt mondom gond van, de így ez teljesen normális

2020. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Morzsi007 ***** válasza:
2 éves iphone 8-am van. Este mikor lefekszem, repülő módba kapcsolom, tegnap 9%-on volt, mikor lefeküdtem, reggelre 5%-on ébresztett.m, egyébként egész nap be van kapcsolva a wifi, bluetooth, GPS, meg a mobilnet. Az akksi állapota 83%-os. Néha nem árt egy kikapcsolás azért úgy gondolom.
2020. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!