Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális anyám,...

Szerintetek normális anyám, hogy azt találja ki, hogy pszichés eset vagyok én is, mert fájt a hátam?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nagy gerincferdülésem van.

A minap mondtam neki, hogy fájt a hátam.

Erre kitalálja, hogy pszichiátrián lenne a helyem és ezt másnak is leadja.

Volt egy előzménte, mikor a nagynénem mesélt neki egy ilyan sztorit, hogy a barátnője lánya bent van az elmegyógyon, mert állandóan kitalálta, hogy fájt a dereka és nem találtak nála semmit. Aztán most ott kezelik, mindenféle szerekkel.

Erre kitalálta, hogy velem is ez van.


2018. márc. 24. 23:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Vedd szépen elő a papírt, amin rajt van, hogy gerincferdülésed van és mutasd meg anyukádnak. Talán a memóriájával van baj, hogy elfelejtette. Talán mással. De az elmeosztályon őt előbb tartanám bent.
2018. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell elővenni, ott volt velem az orvosnál... De ezernyi más ok miatt is fájhat, ez lenne normálisa a végső gondolat, hogy beképzelem.

Bár én a láby helyében is inkább kibírnám, mint befektessenek. Bár gondolom nem emiatt van ott... :(

2018. márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, Kérdező, az anatómiánknak van egy furcsa sajátossága, az, hogy a gerincoszlopunkat akét hosszanti hátizom tartja egyben. Namost, bármi, amitől "befeszül" az ember - stressz, szorongás, idegesség, depresszió, stb - szóval ami extrém feszességet okoz ezekben az izmokban, hátfájást okoz. Ez tény. Ahogy az is, hogy a hátfájósok sokkal nagyobb százalékán segít hosszú távon az antidepi, mint a paracetamol. Ennyi.
2018. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos az átlag magyar a goglibol diagnosztizálja magát és az orvost is lehülyézi..
2018. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Tudjátok ki szedne "antidepit" hátfájásra...

Inkább kibírnám.

2018. márc. 24. 23:43
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező (#5), pl. én. Meg a sógornőm. Így hirtelenjében... Tudod, az különbözteti meg a paracetamoltól, hogy 3 hét folyamatos szedéstől nem rohad szét a májad... viszont segít:)
2018. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Kamu. Senki nem kerül pszichiátriára csak mert nem találnak szervi okot a derékfájására.
2018. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

Kezet foghatsz anyuval.

De ha leszedálod magad jobb?? Akkor mást se érzel, nem hogy a hátfájást. Meg mást se érzel, illetve így "hirtelenjében", többb és súlyosabbb mellekhatasai vannnak.

2018. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%
Mit lepődsz meg, a fél ország alkoholista,meg vmi bogyot szed,és ezek még szaporodnak is sajnos,nem a normális réteg.. Zombiország lesz..
2018. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
Te nekem irogatsz? Anyamnak is felirjak mindenre, megcsak nem is fajt a hata. Az okos meg szedi is, mert attól fog tudni alukálni.
2018. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!