Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidják az iphone-t?...

Miért szidják az iphone-t? Sokan váltanak iphone-ról androidra. Miért? Valaki Iphone 11 Pro Maxról váltott S20 Ultrára. IOS stabilabb elméletileg. Sokáig van támogatva.

Figyelt kérdés
Én meg fordítva vagyok. Örülök, hogy otthagytam az androidot 8 év után.

2020. márc. 15. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert nagyon drága és semmivel nem tud többet mint az Android.
2020. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Drágának nem mondanám, a csúcskategória nagyjából egy árban van, sőt, az új Huawei-jel szemezgetek, ami 1 milliós címkét kapott, ezt már én is nehezen emésztem meg.


Miért “szidják” az Apple-t? Vesztettek a progressziójukból.

Lemaradtak anno a vízállósság, a fényképezés, a gyorstöltés és számtalan más tekintetben is, mostanra érték be az ipart újra.

Az oprendszer “kötött” (tudom, nem ez a szakkifejezés), nem tudok simán fájlokat másolni, torrentezni, stb.


A páromnak mindig megveszem 2 évente a mindenkori csúcs Apple-t, nem is akar váltani, jómagam ellenben maradtam Android (Samsung, majd Huawei) párti,

2020. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem tud többet mint az Android? Ezen most jót röhögtem köszi 😆
2020. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Az android jóval többet tud.
2020. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Volt ez régen, hogy az ios előrébb járt. Aztán már az összes telefon gyártó behozta ezt, es tovabb is fejlődik, de az iphone valahol megrekedt. En lényegi fejlődést mar nem nagyon latok rajta egy ideje.
2020. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Ar-ertek aranyban kidobott penz.

Szandekosan nehezen javithatora van tervezve. Ha megis javithato valami, az minimum a duplajaba kerul mas telefonokhoz kepest.

2020. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért ne magadat vedd alapul, és ezzel az értetlenkedéssel ne állítsd azt, hogy az iOS egyértelműen jobb, mert nem az, sem az Android, ez mindenkor mindenkinek saját ízlése és tapasztalata, hogy melyik rendszer jön be neki jobban! Én márkától független Android-párti vagyok, rajtam kívül viszont mindenkinek iPhone-ja van a családban, így volt lehetőségem kipróbálni, nekem nem jött be, a menüben néhány dolgot kissé körülményesnek tartok rajta, amit egyébként a rendszer biztonságossága abszolút nem indokolna, Androidon ugyanazt jóval egyszerűbb megoldásnak látom! Na meg azért vegyük figyelembe, hogy a biztonság miatt teljesen zárt rendszer, nincs közvetlen adatátvitel más rendszerrel, legfeljebb PC-n keresztül, én pedig nem tudnék megszokni ilyen korlátozott telefont! Egyetlen előnyének talán a FaceTime-ot tartom, de azon kívül...

És persze ott van az Apple üzletpolitikája is: ha nagyobb tárhelyet akarsz, nyúlj mélyebben a zsebedbe! Minek?! Például egy 32 gigás microSD is csak pár ezer Forint, nem pedig több tízezer, amekkora felárat az Apple kér!

iOS alapból stabilabb gyengébb hardverrel is, de manapság már az alsó-középkategóriában is olyan hardverek vannak, amivel döccenésmentesen fut az Android, és az erős hardver alapból vonzóbb tulajdonság, főleg reklámként!

Valakinek nem kell nagyobb tárhely, valaki inkább fizet érte, de mindenképp marad az iOS-nál, valaki az Androidot favorizálja, valaki pedig inkább semlegesen az előnyöket-hátrányokat mérlegeli, nem vagyunk egyformák, kinek mi!

2020. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!