Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Samsung...

Szerintetek egy Samsung galaxy Note 8 megéri 2020-ban? (2017-es csúcstelefon)

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 18:17
 1/2 Turbo333 ***** válasza:
Már annyira nem éri meg. Inkább Note 9.
2020. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia , nekem egy note 8 am van már 1 éve és teljesen megvagyok vele elégedve nagyon gyors és gyorsan tölt az aksija és normális használat mellet pedig lassan merül , szép fotókat csinál és az s pen is nagyon jó bár olyan nagyon sok pluszt nem ad de elég hasznos viszont, de szerintem egy note 9 jobban megéri nagyobb aksi jobb kamera több tárhely több gb ram és az s pen is sokkal többet tud meg hát mégis csak 1 évvel fiatalabb a note 9 viszont nem kerül sokkal többe

Mint a note 8 viszont sokkal többet tud , én is majd leszeretném cserélni note 9 re vagy s10 re

De a note 8 is jó csak ugye 2017 modell és az már nem túl fiatal , igazából ennyi

2020. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!