Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kis felbontásban jön át...

Miért kis felbontásban jön át messenger-en a fénykép, miközben a másik telefonról nagyobban?

Figyelt kérdés

Nejemmel mindkettőnknek ugyanolyan telefonja van. Amikor én küldök képet, akkor 6,66 MP (3340 x 1935) méretre csökkenti le a messenger, amikor nejem küldi, akkor viszont 0,33 MP (768 x 432) méretben jönnek a fotók. Be lehet ezt állítani valahol?

Természetesen, a fényképeket mindkét telefonon a maximális 19 MP méretben készítjük.



2020. márc. 15. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Amikor én küldök képet, akkor ..."

Itt a gond.

Ne képet küldj.

Hanem fájlt.

2020. márc. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ez nagy segítség volt. :)


Mellesleg, ha újra nekifutsz a kérdés elolvasásának, akkor észreveheted, épp azt írtam, akkor van probléma, amikor nejem küldi, nem amikor én.

2020. márc. 16. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!