Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek...

Ti melyik telefont vennétek meg? Nokia 500 vagy Sony Ericsson Xperia X8 2.1

Figyelt kérdés

A Nokia 500 az Symbian Anna Operációs rendszerű,míg a SE az Android operációs rendszerű.Melyik a jobb rendszer???

10000 ft a kettő közti különbség árban.Kérdezgettem a barátaimat,de senki nem tudott érdemleges választ adni!!

Előre is köszi..


2011. nov. 2. 18:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

a sonyt

mivel androidos egyben!

nokia szar

2011. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én a Nokia 500-at amin Symbian Belle van (a Media Marktban legalábbis így hirdetik 39.990-ért).
2011. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nokia 500!!!Ha csak hülyéskedni kell akkor X8,Android!
2011. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..
2011. nov. 3. 06:41
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

a sok nokia fan mért nem látja be hogy az android jobb mint a szar symbyanjuk?

az egy elavult fos oprendszer!

2011. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az 54%-os barátunk olyannyira szakértő, hogy még az op.rendszer nevét sem tudja helyesen leírni. A Sybian pedig mérföldekkel stabilabb az Androidnál. Nekem mindkettő van, tehát saját tapasztalat.
2011. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen,erre lettem volna kíváncsi,hogy kinek van tapasztalata mind a két fajta operációs rendszerrel..

Nekem,míg nem voltak ezek a modern telók,mindig Nokiám volt (most egy Nokie E65 van kb 5 éve,de kezd meghalni),de ha megérné akkor váltanék.

Köszi a válaszokat.

2011. nov. 3. 11:39
 8/18 Darthmilan válasza:
68%
Sony. Nokia tényleg szar, ahogy az egyik hozzászóló mondja. Sose vennék Nokiát.
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szóval Androidos telefonokon van 20 program amivel 6-7 funkció működik és ha behal a rendszer akkor tölts le minden megint.Ha nincs wifid akkor legyen mobilneted,mert anélkül nem ér semmit a telefon.Ellenben egy mindenki által fikázott symbianra csak téma kell,alapban minden funkciót ki-be tudsz kapcsolni!Nem kell hozzá külön program,könnyen telepithető PC-ről is minden!Nagyvárosokban azonnali szerviz,ingyen navigáció ami offline módban is 10 másodperc alatt jelet talál!Főött romhoz egy pc-s program és a rom kell!A belle is testreszabható ugyanannyira,mint egy Android!Stabil rendszer és nincs rá sok semmirevaló ill.játszásra alkalmazás!Nokia - Made in Finland és nem China.
2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi,mindenkinek ment a zöld kéz.
2011. nov. 8. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!