Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone ingyen netet ad?

Balu700 kérdése:

A vodafone ingyen netet ad?

Figyelt kérdés
Ezt tudom. De ezt mettől meddig lehet felhasználni nekem ez lenne a kérdésem mert azt írták 3x5GB ugye 3 hónapig de én döntőm el mikor aktíválom? Pl: Ha én júniúsban szeretném akkor onnétól 3 hónap vagy ez márc 17-től 3 hónapig a suli befejztéig lehet FONTOS LENNE HELP!!!!!

2020. márc. 17. 16:59
 1/9 Alex Fly ***** válasza:
Onnantól 3 hónap, hogy a Vodafone aktiválja. Ezt pedig nyilván nem a nyári szünetben fogja megtenni, mivel ezt az ajándék adatkeretet a tanulás megkönnyítésére adja.
2020. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A virus miatt adja, úgyhogy ne várj vele! de telepiteni kell hozzá a My Vodafone appot.
2020. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Voda alkalmazásból tudod aktiválni(,De szerintem Márc 31-ig lehet.)
2020. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a pozitív amúgy réges rég le van töltve ;)

Úgyhogy megy az aktíválás!

2020. márc. 17. 23:50
 6/9 A kérdező kommentje:

Márc 31-nél biztos tovább eleve 3x5GB

Szóval szerintem minden hónapban 5gb márciustól egészen suli végéig

2020. márc. 17. 23:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Az első komment sem igaz! Mert ezt nekünk kell aktiválni.
2020. márc. 17. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
A Voda alkalmazásból tudod aktiválni(,De szerintem Márc 31-ig lehet.)->mármint nem kell rögtön aktiválnod,ha van vezetékes netetek.Én még nem tettem meg
2020. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Amennyiben a 3x5 GB díjmentes adatmennyiségre gondolsz, visszavonásig érhető el My Vodafone alkalmazásunkban. Javasoljuk, hogy kísérd figyelemmel a www.vodafone.hu/informacio oldalunkat, ahol minden szükséges információt megtalálsz."
2020. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!