Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A vodafone kiadja, hogy...

A vodafone kiadja, hogy samsung galaxy S10+ -t lehet ingyen nyerni. És van még 2 percem rákattintani az igénylés gombra. Ez alatti kommentek az írják igaz. Akkor igaz vagy átverés?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A vodafone kiadja? Nehéz ám értelmesen fogalmazni, én tudom.
2019. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hány éves vagy?

És még hiszel a mesékben?

Inkább ne kattintgass összevissza, nem lesz jó vége.

Egyébként próbáld ki, 10 perc múlva nyisd meg ugyanazt és még mindig 2 perced lesz hátra. Ugye milyen érdekes?

Komment kell?

Tessék:


Igazmondó Juhász Budapest

-Jaj de jó jogy már megint nyertem egy ingyen S10+ telefont. Már a múlt héten is nyertem kettőt, és meg is érkezett. Tényleg nem kellett érte semmit fizetni. A postás is mondta, hogy mostanában sokan nyernek ilyet, nem győzi kihordani, már fáj tőle a dereka is. Ez nem átverés, hiszen én csak igazat tudok mondani, a nevemben is benne van.

2019. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átverés
2019. júl. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kamu, mint ahogy az ilyen nyerős oldalak nagyrésze
2019. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!