Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonszám-cserét lehet...

Telefonszám-cserét lehet kérni a szolgáltatótól ingyen?

Figyelt kérdés

Sajnos zaklatnak. Több telefonszámról rendszeresen hívnak.

Van amelyiket már letiltottam, de utána mindig jön egy hívás egy másik számról 1-2 héten belül.


Ha felveszem lerakja azonnal, ha visszahívom nem veszi fel vagy kinyom.



2020. febr. 24. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz ingyenes.
2020. febr. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet kérni. A díj szolgáltatótól függ. Van ahol régi típusú SIM-et ingyen cserélnek, van ahol az új típusú SIM-et is ingyen cserélik (akkor, ha már több mint két éves - ha jól emlékszem -). Igaz, én ugyanazt a számot kértem vissza, csak SIM-cserével.

Tehát, lehet kérni a cserét. Remélhetőleg, ha nem is ingyenes, nem horribilis összeg. Szerintem személyesen menj be és kérdezd meg.

Ne viszonteladóhoz menj, hanem az adott szolgáltató képviseletére. Egyszer gondolkodtam én is számcserén, bementem viszonteladóhoz: "előre megmondom: nem tudok segíteni, e szempontból nálunk a rendszer korlátozva van"...

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2020. febr. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bp1985 ***** válasza:
Hívd fel őket, mindenre válaszolnak. Mindhárom szolgáltatónak 0-24 es a telefonos ügyfélszolgálata
2020. febr. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Köthetsz egyszerűen egy új előfizetést is.
2020. febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ilyen esetben díjmentesen cserélik a számod
2020. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Nem átverős külföldi számok hívnak véletlenül?
2020. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly kértem tmobile-nál, felhívod az ügyfélszolgálatot, majd kiválasztod a megfelelő menüpontot. nem kell sim kártyát cserélni, felsorol 3 számot, választasz, asszem 6000 ft volt.
2020. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

"Telefonszám-cserét lehet kérni a szolgáltatótól ingyen?"

A kérés ingyenes.

A számcsere fizetős.

"Sajnos zaklatnak. "

A rendőrség foglalkozik ilyesmivel, fordulj hozzájuk.

Az nem minősül igazi zaklatásnak, ha csöng a telefon és bambusz alsógatyát kínálnak eladásra.

Az a zaklatás, ha a hívás jellege az életviteled zavarja, fenyegeti.

Az, hogy 1-2 hetente innen-onnan felhívnak, az nem zaklatás.

Amúgy meg a számcsere nem old meg semmit.

A számokat már az általános iskolában tanítják, nem olyan nagy kunszt.

Lehet hogy az én régi számom kapod meg és a behajtók fognak hívogatni, meg azok, akinek tartozok.

2020. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az a zaklatás, ha a hívás jellege az életviteled zavarja, fenyegeti."


szolgáltatók esetén elég indok, ha arra hivatkozol, hogy más előfizetőt keresnek a te számodon, és ingyenes a számcsere

2020. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"szolgáltatók esetén elég indok, ha arra hivatkozol, hogy más előfizetőt keresnek a te számodon, és ingyenes a számcsere"

Aha, csak ezt beszéld meg a szolgáltatóval is előtte:

[link]

[link]

A vodást nem tudom linkelni, de bemásolom:

Havidíjas előfizetés esetén a telefonszám cseréjét bármikor kérheted a 1270-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon, vagy üzleteink egyikében. A számcsere díja bruttó 7000 forint, amelyet a módosítás után lezárt számlában számlázunk majd.


Van még kérdés?

2020. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!