Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az országban mindenki...

Ebben az országban mindenki olyan jol áll hogy iphone ra futja?

Figyelt kérdés

csak azert kérdem mert 1 csomó telefonos oldalon igy iphone meg ugy iphone meg iphone láv

stb

ilyen jól állunk anyagilag???


2010. júl. 25. 19:11
 1/10 anonim válasza:
Savanyú a szőlő? :)
2010. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mér nekem van 2Iphonem,kb volt ugy 7 db,osszvissz,nemnagy cucc,olcso,de nemolya amilyennek elképzeled.Nem a legjobb az érintője.
2010. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem nem savanyú neki a szőlő, ezen én is gondolkodtam már!

ez nem irigység,már nem azért...mindneki magából indul ki amúgy;)

de tényleg fura,hogy sok embernek ilyen telefonja van, holott nem ezt látni/hallani általában a hírekben,vagy csak az "életben", hogy Mo-n jól élnének átlagosan.

2010. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
karácsony előtt kell be menni egy telefonboltba..hát mozdulni nem lehet,és akkor mindenki panaszkodik,hogy így nincs pénz meg úgy..karácsonykor alap,hogy többet adunk,na de azért nem ilyen drágán...
2010. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs Iphone-m, nem is lesz, nem is akarok. De ha akarnék sem tudnék venni, nekünk pl. nem futja rá. Így "csak" egy Samsung S5230-am van. Megfelel!
2010. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

eggyálétalán nem savanyú a szőlő

csak érdekes számomra a kérdés

hogy miert van az hogy mindenki mélyszegénységről gazdasági válságról és megélhetési lopásról beszél

közben meg olyan telefonja van ami még üzleti előfizuval is 100 000 ft

érdekes nem???

2010. júl. 25. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemkell előfizuval venni,bazárban vettem multkor 3g 8gb-ot 140euroer.
2010. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szarok az összes olyan iphone tulajdonosra, aki naponta cserélgeti, és az lg-re meg a samsungra amik emberi áron is kaphatók, arra meg ilyeneket ir h tucattelű. Már nem is azért de az apple nem??? Vágytam rá, de most rájöttem ha lenne annyi pénzem akkor se vennék olyan drága telefont, mint az. Akkor ha már szórjuk a pénzt vennék 12 convers cipőt, meg bevásárolnék a retroba...Azzal nem csak egy fémlapom lenne. :D
2010. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*tucat teló.
2010. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát jobb mint a s5230 meg ezek a parasztvakítások.
2010. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!