Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt írja, az eszköz tárhelye...

Azt írja, az eszköz tárhelye megtelt, hiába tisztítom, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung telefonom, 4 éves, és pár hete elkezdte ezt csinálni, hogy megtelt a tárhely. Hiába tisztítom mindig, törlöm az adatokat, szemeteket, stb. amint megcsinálom, másnap felugrik az ablak, hogy elfogyott a tárhely. Semmi alkalmazás nincs rajta, egy messenger van, de az a memóriakártyán van. Ezen kívül képek, zenék vannak rajta, szintén a memóriakártyán. A telefon részén semmi nincs, üzeneteket mindig törlöm. Már nem tudok mit csinálni, mert a telefon része üres. Akkor miért írja ki mindig? Az a baj, hogy én nem ismerem rajta a programokat, és nem tudom mit lehet törölni. Egyszer úgy jártam, hogy olyat is letöröltem, aki kellett volna, és így nem működött semmi. Vigyem el szervízbe? Vagy mit lehet csinálni ilyenkor? Valaki járt már így? Tudna segíteni?

Köszönöm!


2020. márc. 21. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Android frissítés, csak a szemetet bennehagyja.
2020. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell?
2020. márc. 21. 18:24
 3/17 anonim ***** válasza:
Kell egy olyan alkalmazást leszedned, amivel laptopról ip címen keresztül el tudd érni a telefon belső meghajtóit, és neki kell állni manuálisan kitörölgetni a szemetet..
2020. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

pl a WiFi File Transfer, vagy a WiFi File Browser is ilyen.

A netről szedd, le inkább a teljes verziót, ami a gogleplayen van az 300 megában korlátozza a fájl feltöltést.

2020. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Windowsból a laptopodról a böngésződbe beírva a kiosztott ip-címen be tudsz menni a telefonodba takarítani...
2020. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem enged semmit letölteni, mert nincs elég hely, azt írja.
2020. márc. 21. 18:33
 7/17 A kérdező kommentje:
Meg én hiába állok neki törölgetni, ha egyszer NEM TUDOM MI A SZEMÉT...
2020. márc. 21. 18:34
 8/17 anonim ***** válasza:

"Meg én hiába állok neki törölgetni, ha egyszer NEM TUDOM MI A SZEMÉT..."

Factory reset.

Csak az marad ami kell.

2020. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És az hol van olyan?
2020. márc. 21. 18:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Szervizben 5000 Ft egy szoftvertiszttás, frissités.
2020. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!