Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok,...

Milyen telefont ajánlanátok, ezek a feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy telefont venni magamnak (8 éve gyűjtöm, a megdolgozott pénzemből) csak mert tudom hogy sokan ahogy meglátják, egy 9 évesnek hisznek. Hát nem vagyok. amik ezeknek a feltéteknek megfelel.

Megjegyzem: Mindegy milyen márka :)


1. Ne legyen túlságosan drága... Tudom hogy azt mondják jó telefonok drágák, megis értem. Olyan 160-200 ezer legyen a max.


2. Nagyobb játékokra (pubg mobile) meg ehhez hasonló játékokat vigye. Szóval játékra alkalmas legyen..


3. Meg örülnék, ha olyan telefonokat mondanátok, amit ti is használtok, legalább 3 hónapja ha nem több. De persze mondhattok amit akartok :D Csak mert szeretném, hogy egy hónap alatt ne lassuljon, ne akadozzon a telefon. Azt is tudom hogy egyiknek hibátlanul megy egy év alatt, nekem tönkre mehet két hét után is de értitek. Legalább van egy kiindulópont, hogy valakinek egy csomó ideig ment rendesen.


4. Legyen jó kamerája.


Na én a végéhez is értem, szerintem nincs olyan sok feltételem, remélem tudtok mondani azért pár telefont :)


2020. márc. 22. 13:59
 1/6 anonim válasza:
0%
Iphone 5s?
2020. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone XR-em van tavaly június óta.


Jelenleg 190 ezer forint ott, ahol én vettem, és egyszerűen tökéletes.


Egyáltalán nem lassú, mindig, minden körülmény között kellően gyors. Játékokra tökéletesen alkalmas, nekem nagyjából 50 van letöltve.


Az XS hasonló, 196 ezer ott, ahol én vettem az XR-t. Az már duplakamerás, és eggyel több giga memória van benne.


Ezen kívül csomó mindent tud, ha esetleg érdekel az XR/XS irányzat, írj privátban, szívesen írok többet róluk, miket tudnak stb.

2020. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Nálam a Samsung márka a nyerő. Megbízhatóak, szépek, jó képet készítenek.

Egyértelműen ajánlani tudom őket, még sose csalódtam bennük.

Megéri kicsit körülnézni náluk is.

2020. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek a feltételeknek a legtöbb felsőkategóriás telefon megfelel.

Itt inkább neked kéne eldönteni a gyártót, hogy melyiknek tetszik jobban a kezelőfelülete. (pl nekem nem tetszik a Samsung One UI-ja, iPhone-t meg nekem nem éri meg venni. Egy P20 Pro-t használok, így ajánlhatnék Huawei-t, de nem biztos, hogy neked tetszene az EMUI. :D )

2020. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
2020. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. ápr. 13. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!