Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyem majd meg az iphone...

Hol vegyem majd meg az iphone 11-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemsokára telefonvásárlás előtt leszek és a kiválasztott az iphone 11 lesz. Melyik boltban lenne érdemesebb megvenni, ahol bisztonságban lehet, azért mégis több százezres telefon és kézpénzzel fizetném. ja és ahol fogom majd venni ott megkérhetem az eladót, hogy felhelyezz a fóiát, mert abban béna vagyok. Kérlek, hogy ne ajánjlatok más androidos, vagy akármilyen telót mert ignorálni fogom azokat a válaszokat. Ja és akinek már van ilyen telója, hogy tetszik, mennyire vagytok megelégedve vele? És melyik színt választottátok végül, én a lilát fogom mert az a kedvenc színem. Trollok és iphone gyűlölők kíméljenkek, köszi. :) 22l.



2020. márc. 22. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

"Hol vegyem majd meg az iphone 11-et?"


Ahol akarod.

2020. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Blaha aluljáró
2020. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sehol, jol fog jonni az a penz elelemre par het mulva
2020. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na köszi pont az ilyen kommenteket fogom ignorálni :D...Ettől most okosabb lettem...
2020. márc. 22. 19:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én pénzemen azt veszek amit akarok szóval...mindegy mert tőletek látom hiába kérdez bárki normálisat mindig vannak ilyen válaszok...Amúgy már tudom, hol veszem de kíváncs lettem volna véleményekr még akinek van már ilyenje...
2020. márc. 22. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismert cégnél, Magyarországról.


Pl. iStore, Euronics, MediaMarkt stb.


Vagy szolgáltatótól listaáron.

2020. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, írom ezt úgy, hogy egyáltalán nem szeretem az iphone-t, de nem ez volt a kérdés. Ízlések és pofonok, kinek mi válik be...
2020. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy erted, hogy ahol biztonsagos? :D Nyilvan ne az aluljaroban, blahan. De akarmelyik mobilszolgaltato uzleteben, illetve iStyleokban teljesen biztonsagos es biztos lehetsz benne, hogy eredeti, nem hasznalt, nem lopott telefont kapsz. Ahol nem vennek, azok a kis mobilboltok, Abdul GSM es tarsai, ahol ki tudja mit adnak.
2020. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretném majd megvenni. Én az Eumobil-t ajánlanám, öcsém is onnan rendelte a telefonját, kb. ott a legjobb az ára a telefonoknak. De amúgy ha megnézed árukeresőn kiadja egy csomó üzlet árajánlatát és a csillagaik, az értékeléseik alapján azért nagyjából be lehet lőni, hogy az adott üzlet mennyire megbízható. Én az Eumobil-ra esküszöm.
2020. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!