Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Face ID hibás Iphone X-et...

Face ID hibás Iphone X-et érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Iphone X készülék vásárlását tervezem. Találtam egy nagyon jó árajánlatot, azonban annyi szépséghibája van a telefonnak, hogy nem működik rajta a Face ID. Én magamat ismerve sohasem venném igénybe a Face ID-t (jelszóval szoktam telefonomat zárni) és azt szeretném kérdezni, hogy ez nagyban befolyásolja a telefon működését? Sajnos még nincs tapasztalatom az új iPhone modellekkel, ezért kérem segitségeteket. :)
2020. márc. 25. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően használható, annyi, hogy nem állítod be, így nem is fogja kérni soha.


Be kell majd írni a jelszót: Alkalmazások letöltéséhez, belépéshez, esetleg MobilBank vagy egyéb ilyen szolgáltatáshoz, amit amúgy biometrikus adatokkal lehet használni.


Azonosítás szempontjából olyan lesz majd, mint egy iPhone 5, amin még nem volt TouchID, csak a kód. Nyugodtan vedd meg, ha tényleg nagyon jó áron van!

2020. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó köszi, nagyon megfontolom akkor. :) Ment a zöld!
2020. márc. 26. 00:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért romlott el, hogyan romlott el? kapott egy nagy pofont, vagy beázott? Lehet más is rossz abban a telefonban nem csak a face id!

illetve az ájfónokban a faceid és a touch id az alaplaphoz van kapcsolva gyárilag, a kettő egy egységet képez, nem cserélhetőek külön. Lehet, hogy az alaplap hibás nem is a face id része és letiltotta a faceid biztonsági szempontból.....

én nem venném meg még havertől sem, idegentől meg pláne - hacsak nincs feleslegesen elb..ható pénzed.

2020. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az eladó valami olyasmit írt, hogy hangszórót cseréltek benne (vagy valami olyasmit) és ennek következtében lett hibás a Face ID. És nincsen felesleges pénzem sajnos, pontosan ezért kérdeztem itt. De már ahogyan megemlítetted, ha alaplaphoz van kötve akkor húzom a számat.
2020. márc. 26. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

értem, akkor ott hozzányúltak valamihez amihez nem kellett volna - gondolom nem hivatalos szervizben javíttatta, hanem valami barbár turkált benne. Jobb esetben egy kábel nem dugott vissza a helyére, de ki tudja....

ilyen monyákolt, gányolt cuccot nem biztos, hogy meg kellene venni. Ki tudja honnan van nem lopott-e és ezért nyúltak hozzá, hátha tudnak neki csinálni valamit.

Ha a későbbiekben meghibásodik többe fog kerülni mint amennyit most spórolsz vele.


Kódot kér a telefon? tudja a kódját az eladó?

nem mondom hogy ne vedd meg, nem láttam a készüléket, nem tudom pontosan mi az állapota, nem beszéltem az eladóval, de a jelek arra utalnak, hogy itt nincs minden rendben. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy elég riziós megvenni ezt a telefont.!

2020. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban is biztos lehetsz, hogy ha valaki aki nem hivatalos szerviz javítgatta akkor onnantól kezdve a vízállóságot is elfelejtheted! Biztos hogy nem tudja úgy összerakni, hogy továbbra is vízálló maradjon - tehát már egy alapos zsebbeizzadástól is beázhat.
2020. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, akkor inkább kiadok többet egy jó állapotban lévőre. :) Nem akarom kockáztatni, mert hosszútávra keresek telót.
2020. márc. 26. 10:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg. Nagyon meg fogod bánni. Én vettem egy Face ID hibás iPhone XS-t. Nagyot csalódtam benne... Később kiderült hogy nem csak a Face ID hibás hanem nagyon sok dolog.
2022. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!