Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes hibás, de olcsó...

Érdemes hibás, de olcsó telefont megvásárolni?

Figyelt kérdés
Hirdetésben láttam, Iphone telóról van szó (azt hiszem 4S) és törött az érintők.-je, persze így sokkal olcsóbb, de nagy ilyenkor a kockázat, hogy esetleg "belsőleg" is sérült?

2013. ápr. 10. 12:55
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy nem úgy lett eltörve, hogy egy töréscsík van rajta...

valahogy így: [link]

2013. ápr. 10. 13:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem szabad meg venni.Még ha Iphone akkor sem.A fiam ajándékba kapott 3-at is és min vacak.
2013. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
Iphone-t akarmilyen hibával érdemes megvenni, ha van megfelelő szervizes ismerősöd. Mindet fel lehet újítani és eladható.
2013. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát így nem jutottam előrébb..


jó szervízes ismerős? milyen az?

iphone-t bármilyen hibával meg lehet venni? ennyire csúcstechnológia?:O

2013. ápr. 11. 16:26
 5/7 anonim válasza:
Hát ha van olyan ismerősöd, aki ki tudja cserélni a panelt olcsón, akkor érdemes, de amúgy egy ilyen kijelző elég drága... Én speciel nem valószínű, hogy megvenném :S
2013. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. ápr. 18. 10:49
 7/7 Kutyus70 ***** válasza:
Mivelhogy pont a kijelző sérült, igen, nagyon könnyen lehet, hogy más hibák is vannak. Hiszen jó nagyot eshetett, ha be krepált. Ha mégis megveszel ilyet, akkor mindenkép nézzék meg szervizben, ott megmondják.
2013. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!