Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mikor szoktatok üvegfóliát...

Ti mikor szoktatok üvegfóliát cserélni?

Figyelt kérdés
Akkor már cseréltek is, amikor eltörik egy helyen, vagy úgy vagytok vele, hogy ameddig nem törik össze jobban, nem vesztek újat?

2020. ápr. 1. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában vigyázok rá, olyan fél évente szoktam cserélni. Mondjuk most, levettem, és sokkal jobban tetszik a telefon. :D
2020. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
nekem 2 helyen megvan repedve . egy alul és egy nagyobb részen közepen. egy picit zavar ha videót nézek , esetleg filmet valószínűleg hamarosan cserelém.
2020. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
30%
Csütörtökön
2020. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az "új" telefonomat háromnegyed éve vettem, azóta nem is cseréltem rajta üvegfóliát. Annyi az egész, hogy jobb és bal oldalt is egy nagyon pici részen lejött a széléről az üvegfólia. De a régi telefonomnál is, 2,5 év alatt szerintem 1x cseréltem üvegfóliát. :D Szóval nálam nagyon ritka az, hogy leejtem a telefonomat és összetörik az üvegfólia.
2020. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha összetörik.

És mindig van a fiókban kettő tartalék.

2020. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem mostani telefonom sem volt üveg folia ,csak egy normális össze csukhato tok.
2020. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A bal alsó sarka fel van jőve, de nincs szándékomban cserélni.


A régi telefonom az egész életét lehúzta egy sima fóliával. :D

2020. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!