Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja a problémát? (...

Mi okozhatja a problémát? ( huawei p20 pro )

Figyelt kérdés

Vettem kb 1 hónapja a p20 prót ( használtan ) és van vele egy kis probléma. Az akku nem arányosan tölt és merül. 100-90%-ra 30 perc alatt merül 20-0 ra pedig 3 perc alatt és ez a töltésre is igaz ( főleg ez a 100-90 hosszú mint töltés, mint merülés szempontjából ).

Többször próbáltam 0%-ra meríteni és 100 ra fel kikapcsolt állapotban. Ott is aránytalanul töltött:

30p 43%

1 ó 79%

1ó 52p 100%

Valakinek valami ötlet? Akksit nem szeretnék cseréltetni mert nagyon drága illetve nem szeretném elveszíteni a vízállóságot mert bármikor megmenthet.



2020. ápr. 1. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez téged miért izgat? Lényeg az, hogy mennyit bír egy feltöltéssel. Sose szoktam nézegetni. Tudom, hogy kb. 2 óra alatt 100 %. Hogy mennyit merül, attól függ, hogy mi fut rajta.
2020. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez az előző tulaj töltési szokásai miatt van, le merem fogadni.

Mást nem nagyon tudsz vele csinálni, marad az akkucsere ha nagyon zavar. (Nekem is P20 Pro-m van)

2020. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elégge zavaró számomra, hogy nem tudom kikalkulálni mennyi van hátra, de megtanulok együttélni vele....
2020. ápr. 1. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Használt telefon vásárlásnál mindig be kell kalkulálni egy akkucserét. Érted, az eladó mindig azt fogja mondani, hogy kifogástalan. Egyébként meg mennyi az üzemideje egy töltéssel?
2020. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kb fél napot bír ( kb.: 50% közözösségiamédia, youtube stb 50% alvó )

De éjjel nagyon merült ha nincs töltőn. ( éjfélkor tetten le 80%-on reggel 9-kor 40%-on volt ) Akkukímélő 0-24-ben megy, always on nincs, gps,mobilnet fixen megy, fényerő autómatán és az alkalmazásindítás is.

2020. ápr. 2. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nagy baj. Azon tényleg csak az akkucsere segít, az enyém két napot is bír, finoman használva.
2020. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha muszáj lesz kicserélem, viszont otthon magamnak amivel a vízállóságit és a garanciát is elvesztem. Szóval fél-1 évet még kihúzok vele, de a garancia lejártát biztos.
2020. ápr. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!