Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha törlöm a whatsappomat, mit...

Ha törlöm a whatsappomat, mit ír ki annak aki ezek után üzenetet akar nekem küldeni?

Figyelt kérdés

Kiírja, hogy töröltem vagy hogyan jelzi?

Köszönöm aki válaszol.



2020. ápr. 2. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ad abszurdum eltöröl téged a névjegyzékből, horribile dictu nem lehet téged WhatsAppon se hívni, se pedig neked üzenetet küldeni onnantól, hogy törölted magad.
2020. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak azért mert nekem küldtek üzenetet ilyen törölt állapotban és ezt most visszatérve láttam, azért kérdezem.
2020. ápr. 2. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendszer alapvetően csak lepasszívál (azaz inaktívál, inaktívnak/passzívnak mutat) téged addig, amíg úgymond nincs whatsappod
2020. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehet, köszönöm válaszod, csak kíváncsi lettem volna kiír e valamit, de akkor passzivál, tehát 2 pipa nem lesz és ennyi, azt hittem ki is írja hogy töröltem magak, mert kicsit meg lettem szólva hogy azt mondtam töröltem és mégis azonnal jött az üzenet...pedig nem, csak sokkal később, amikor újra visszaregeltem.
2020. ápr. 2. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!