Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei és a Google?

Huawei és a Google?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ugye a kínai amerikai kereskedelmi háború miatt most a Huawei új készülékein nem elérhető a Google szolgáltatási.


Nem értem miért a Gyártónak kell szerződnie a Google-lel és miért nem szerződhet külön a felhasználó?


Hiszen a felhasználó a gyártótól megvásárolta a telefont, mint egy hardvert és a szoftvert , de ez miért befolyásolja azt , hogy a felhasználó aki mondjuk Európába vagy amerikába lakik ne telepíthesse magának a Google szolgáltatásait? (A Googletől és nem pedig különböző APKs kalóz oldalakról?


Az oké, hogy Kínai cégnek nem adhat el Amerikai cég szolgáltatást, de ez itt engem Európába miért befolyásol? Szóval a kérdésem, hogy itt ezen a területen itt engem akire nem vonatkozik miért szerződhet a Google-lel mint felhasználó? Miért a gyártónál kell?



2020. ápr. 3. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért, mert Amerika bünteti Kínát.

Ha a Huawei nem telepíthet google appokat, akkor valszeg a Huaweinek itt Európában is zuhannak az eladásai, és az már büntetés.

2020. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!