Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viz mehetett a tolto helyere?

Viz mehetett a tolto helyere?

Figyelt kérdés
Egy nagyon keves viz mehetett bele. Egy zsepivel ovatosan megtorolgettem, de nem volt benne. Viszont felek toltore tenni. Honnan tudom, hogy van e benne viz?

2020. ápr. 8. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen telefon? Vízálló? Ha igen, akkor ha rádugod a töltőre, ki fogja írni, hogy nedvesség van a csatlakozóban, és nem fog elindulni a töltés.


"Honnan tudom, hogy van e benne viz?"

Én ezt úgy próbálnám ki, mint amikor a lázmérőt szoktam lerázni: és ha látom, hogy cseppek jönnek ki a csatlakozóból, akkor van benne víz. (Inkább csak apró cseppek.)

2020. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Először is a papírral kiszívatod, utána hajszárítóval elpárologtatod a maradékot.

Noha ettől egyes laikusok a szívükhöz kapkodnak, hogy hűha, kiég biztos a telefon, de ez nevetséges.

Hogy a szervizekben javításkor használt hőlégfúvót ne is emlegessem.

2020. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bp1985 ***** válasza:

Hogy a szervizekben javításkor használt hőlégfúvót ne is emlegessem.


Ne a sufni gsm boltokból indulj ki. Megnézem azt a telefont, ami azok után működik, hogy beleégetik a vizet...

2020. ápr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ne a sufni gsm boltokból indulj ki. "


nem sufni boltokban, sőt hivatalos szervizekben is a ragasztót hőlégfúvóval kell a gyári előírás szerint "kezelni" hogy szét tudd szedni a készüléket.

2020. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 3

Nem értem, hogy laikus miért ugat bele szakmai kérdésekbe. Ja értem, ez itt a Gyakori Kérdések.

2020. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem értem, hogy laikus miért ugat bele szakmai kérdésekbe."

Ja, én meg kiírom a neven helyére hogy Miniszterelnök úr, és leugathatlak. Vagy ehhez csak neked van jogod?

2020. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 6

Furcsa egy felfogás. Alapvetően a tartalmat kell nézni, nem a nevet.

Arról én már nem tehetek, hogy ezen az oldalon rengetegen képtelenek felismerni egy precízen megírt szövegből, az alkalmazott szakkifejezésekből, hogy nem a hülye haverjukkal tárgyalnak.

Ezért az idei évtől kezdve megadom még azt az esélyt is, hogy névvel írok ide, hátha valaki előbb gondolkodik és utána kezd csak okoskodni.

Mert ugyebár az sem tetszett, amikor még név nélkül írtam és néha befűztem a hozzászólásomba, hogy "a szervizemben így meg úgy".

Tettem ezt azért, hogy kapjon már a fejéhez a potenciális "vitapartner", itt nem egy laikussal vitázik és ne fárasszon feleslegesen.

De nem, ezen a rohadt oldalon mindig van, aki beleköt az élő fába is, néha még "úgynevezett" kollégák is.


Mi lenne, ha itt tényleg csak szakmai dolgokkal lehetne foglalkozni, fárasztó hülyeségek helyett?

2020. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Mi lenne, ha itt tényleg csak szakmai dolgokkal lehetne foglalkozni, fárasztó hülyeségek helyett?"


Akkor lehetne töröltetni a válaszaid nagy részét.

2020. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

# 8

Ezzel csak megerősítesz, hiszen ennyit ér a szavad: nyilvánvalóan félrebeszélsz, rosszindulatúan, elvakultan. Szánalomra méltóan. Szelektíven látva a világot. A valóság talajától elszakadva.

A valóság:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__toplista

2020. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Azért egy lényeges dolgot megjegyeznék: sajnos hagytam magam eltéríteni megint egy kötekedő által, pedig a #5 válaszom nem is azért írtam, amit a #6 feltételez. Ez eszemben sem volt.

Simán csak arra gondoltam, ahogy a #3 előttem már leleplezte magát: ilyen butaságot csak egy laikus írhat.

Ezért neveztem laikusnak, mert úgy gondoltam, hogy ő meg bizonyára tudja magáról, hogy igazam van, átlátok rajta.

Ennek pedig semmi köze a #6 rosszindulatú fantáziáihoz.

Másik dolog, hogy ezen a nyomorult oldalon időnként ugyanazokat a köröket kell lefutni: amikor a vitatkozó elkezd fikázni, rosszindulatúan képzelődni, én meg nem tudtam vele megértetni, hogy valamit nagyon szelektíven lát szegény.

Ezért is gondoltam, hogy jobb lesz névvel írni, mert ilyen esetben az arcába vághatom a bizonyítékot:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__toplista

2020. ápr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!