Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy hete egy Iphone 6...

Vettem egy hete egy Iphone 6 mobilt, de ellopták. A számla az meg van. Aktiválva még nem volt. Hogyan tudom megkerestetni? A számlán nem találom az Imei kódot.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 9. 09:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Vettem egy hete egy Iphone 6 mobilt, de ellopták."

Az ellopták szóról az ugrott be egyből, hogy gyakorikérdések.hu?

Nekem az, hogy rendőrség. Nagyon gáz?

2020. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet újkent vette egy hete és aznap lopták el , ugye ? Keresd fel a boltot az ad infot majd séta zsarukhoz es kerestesd jeletsd fel . Ha elkezd ugatni az intezkedő hogy felesleges meg nincs hatása elkered a rangjat nevét bepanaszolod írásban a Teve utcában mert kutyat sem erdekli mit mond meg nem jogi tanacsadó hanem melós közszolga .
2020. ápr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Dobozban cipelted egy hete a táskádban, vagy mi?
2020. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt mit csináltál? Miért nem mentél a rendőrségre? Ugyanis néha bebuknak lopott telefonok.
2020. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem cipeltem egy hete a táskában. Megvettem hétfői nap, betettem úgy ahogyan volt a hátizsákba doboz, papírok stb. És csak otthon vettem észre hogy nincs meg. Egyedül a számla ami nálam van, mert azt a pénztárcába tettem. Voltam a rendőrségre, de nem tudtak segíteni. Semmi adatot nem tudtam mondani. Még kártya sem volt benne. A telefonhoz nem is nyúltam, mert szülinapra akartam. Úgy ahogyan volt, érintetlenül.
2020. ápr. 9. 16:32
 16/22 anonim ***** válasza:

a számlán sincs rajta a sorozatszám? (nem az imei, hanem a sorozatszám)

ha nincs, akkor beazonosíthatatlan ha meg is lesz.

Illetve egy kapaszkodó van: a bolt! Ha van rendes rendszerük és nyilvántartják a készletet, akkor pontosan beazonosítható a rendszer és a számla alapján =számlaszám, időpont), hogy mikor mit vettél.

De ettől még mindig nem lesz meg a cucc...


amúgy érdekes a dolog, nemrég volt már itt a gyakorin egy pont ugyanilyen kérdés.

nézzétek csak: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

fura........

2020. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Morzsi007 ***** válasza:
Ez tényleg érdekes, ugyanúgy hátizsákban volt az is. Hm...
2020. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tanulság hogy telefont csakis elől lévő zsebedbe tarts
2020. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-e s tényleg gyamús. Nem .lehet.hogy.a .bolt.benne.van?.Vagy. figyelik.valakik.a.boltot?
2020. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelnék már, hogy valakik figyelik a boltot, ha valami sufni GSM...


Nem tudod sehogyan sem megkeresni, mert ez így körülbelül olyan, mintha egy darab téglát akarnál beazonosítani.

2020. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!