Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Appcake nevű oldal biztonságos...

Appcake nevű oldal biztonságos IOS alkalmazások letöltésére és használatára?

Figyelt kérdés

Helló mindenki, van-e itt valaki aki használja ezt az oldalt?:

[link]

Szeretnék róla letölteni egy alkalmazást, pontosabban ezt: ‎Shadowrocket

Mivel IOS-en az Appstore-ban fizetős, és valamilyen oknál fogva nem akarja elfogadni a bankkártya adataimat.

Ezért találtam ezt az oldalt, de nem tudom hogy mennyire megbízható, valaki tudna véleményt írni róla, nem akarom hogy valami trojan, vagy backdoor-os virus-t kapjak, és ellopják az adataim.



2020. ápr. 10. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Maestro kártyával nem megy, Mastecard kell neki, vagy visa


nem próbáltam még ezt a lehetőséget, de a videók alapján amiket néztem elég szopós tud lenni, sokaknak nem mködik, ha mégis, akkor meg alkalmazást nem tud telepíteni.

2020. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tört biztonsági szoftvert szeretnél telepíteni a telefonodra? Ez szerintem egy nagyon rossz ötlet.. 1500 Ft nem a világ, és később is jól jöhet egy normális, neten is használható bankkártya (vagy virtuális kártya), érdeklődj a bankodnál, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2020. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!