Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új telefonomat nem találja...

Az új telefonomat nem találja a vezeték nélküli fejhallgatóm? 24/N

Figyelt kérdés

Media Martban vásárolt termékek.

A régi telefonommal működött a bluetooth-os megoldás, a mostani jelet viszont nem találja és nem tudom használni. Mi lehet a gond?


Kérlek segítsetek fontos lenne edzéshez, zene nélkül nem vagyok olyan motivált ;)



2020. ápr. 12. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a linkelt oldalon a FEJHALLGATÓ használati útmutatója. Ebből idézek:

"Lépjen párosítás üzemmódba a headseten.

Amikor a headset megvásárlása vagy inicializálása után először párosítja a headsetet egy eszközzel (a headset nem rendelkezik párosítási információkkal), kapcsolja be a headsetet. A headset automatikusan párosítás üzemmódba lép.


2. vagy további eszközök párosításakor (a headset rendelkezik párosítási információkkal más eszközökről) körülbelül 7 másodpercig tartsa lenyomva a gombot.



Győződjön meg arról, hogy a jelzőfény felváltva villog kék és vörös fénnyel, miután elengedte a gombot. Hangos útmutatás hallható: „BLUETOOTH pairing” (BLUETOOTH-párosítás).


A 2. pont vonatkozik most ide, a gomb ugye a bekapcsoló gomb.


[link]

2020. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt a funkciót említettem a 6. hozzászólásomban.

("Egyéb ötlet", nincs)

2020. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Siker! Csak a médiamarkt oldalán kerestem rá de ott nem volt leírás. Csak tovább kellett volna keresni de nem voltam elég kitartó.


Köszönöm imádlak!

2020. ápr. 12. 16:08
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

ahhoz elég kitartó voltál, hogy a helyes válaszokat lepontozd

biztos jól esett... "kellemes" húsvétot

2020. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom nem pontozgattam semmit, avagy az nem én voltam.

Nyugalom! :)

Neked is kellemest! :)

2020. ápr. 12. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!