Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung a 50 képernyőzár,...

Samsung a 50 képernyőzár, feloldható adatvesztés?

Figyelt kérdés
Persze nem én szeretném buherálni, csupán arra vagyok kiváncsi, hogy a szervizben az adatok törlődése nélkül fel tudják e törni a képernyőzáram vagy nem? És hogy hogyan is történt ez..érthetetlen. Levettem a töltőről a telefont, az arcfelismerő funcióval szoktam feloldani, de most el sem kezdte keresni az arcom, olyan volt, mintha ki lenne kapcsolva ez a mód...majd megpróbáltam beirni az eddig használt jelszót, amivel nem tudtam feloldani, és azóta sem tudom. Nem, biztos hogy nem felejtettem vagy tévesztettem el(de már kétségbeesésemben régebbi jelszavakat is próbáltam), ezerszer beirtam és egyszerüen nem fogadja el. Sajnos vannak a telefonon adatok, amelyek nincsenek lementve, ezért örülnék, ha gyári visszaállitás nélkül lehetne megoldani a problémát. Köszi előre is!
2020. ápr. 12. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szervízben megtudják oldani. Vannak olyan programok is amik feltudják oldani a képernyőzárat , nekem is volt már a gépemen olyan program, de nem próbáltam ki
2020. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi. Akkor várok keddig :)
2020. ápr. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!