Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy a 16 éves lányomnak jól sikerült felhúzni az átlagát és arra gondoltunk apukájával hogy szeptemberbe meglepjük egy mobillal(samsung galaxy a6 plus) és ki szeretnénk kérni a véleményeteket hogy jó ötlet e vagy sem. A telefon márkáról meg magáról a telefonról is ki szeretnénk kérni a véleményeteket hogy jó fajta e, mert ha igen akkor most megvennénk gyorsan amíg van de csak majd vagy a szülinapjára vagy névnapjára kapja meg. Na mindegy nem fosom a szót tovább csak légyszi hosszan irjátok le az őszinte véleményeteket
2020. ápr. 13. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz ötlet.

Kifutott teló, normális boltban már nem is árulják. Vannak sokkal jobb telefonok ezen az áron.

2020. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is rossz ötlet, nagyon régi telefon.

Mennyi lenne rá a keret? Ajánlunk másikat.

2020. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
60-80 ezret szánnánk rá
2020. ápr. 14. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért kifejezetten jó telefon a Xiaomi Redmi Note 8T, ráadásul van szép nőies fehér színben.

És a 65 ezer forintos árával marad még 15 a zsebben.

Persze érdemes átgondolni, hogy a lánynak mekkora a keze, mert ez a telefon 6,3".


Egy kicsivel kisebb, 6,01" a Xiaomi Mi A3, belsőben ugyanaz (ez 62 ezer forint). Személy szerint ha választanom kellene, ezt venném, gyorsabban érkeznek rá a frissítések és nekem jobban tetszik a "natúr" Android, UI nélkül.

2020. ápr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Xiaomi-t ajánlani tudom én is. Nekem eddig jobban bevált, mint az eddigi Samsungjaim. Kategóriájában szerintem felső közép mindegyik, árában, viszont az alsó kategóriákhoz tartozik, én meg vagyok vele elégedve (2 éve van Redmi 5+) Xiaomiknál arra figyelj, hogy a Global verziót kell megvenni pl online, máskülönben csak kínai nyelvű lesz az egész. "Hátrány", hogy tényleg nagy, az én kezemnek sem a legjobb néha, amikor küzdök vele az utcán, bár ez egykezes mód gépelésnél segít. Pedig nincs kis kezem.

Összegezve ennyi pénzért akár Xiaomit, akár más ismertebb középkategóriás márkát, már jobban megéri megvenni mint az említett mobilt. 19f

2020. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár az én fejemmel gondolkodva, én pl jobban örülnék neki, ha mondjuk nekem a szüleim azt mondanák, hogy van x összeg, meglepünk egy telefonnal, de mivel te jobban értesz hozzá és nem tudjuk mi az igényeid ebben az árkategóriában, így kiválaszthatod. Sajnos párszor már megjártam, hogy olyan dolgokat vettek nekem, amiknek utána visszaküldés lett a vége, mert nem tudják, mire vágyom konkrétan. Előző voltam.
2020. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!