Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lefogyott a mobilnetem! Így...

Lefogyott a mobilnetem! Így hogyan tanuljak?

Figyelt kérdés
Amit még márciusban adtak ugye online óra miatt de nekem ez lefogyott és most nem tudok majd tanulni, nem kapom meg a feladatokat majd. Most is csak a tesóm megosztotta netjét de neki is lefog fogyni. A wifink nagyon rossz, nem működik egyáltalán. Hogy képzelték a Telekomosok, hogy adnak netet, de ez nem lesz elég az év végéig..... Persze a Vodafonosok kaptak 100GB-ot... A tanároknak is már mondtan de ők leszaják. Így nem tudok csatlakozni holnap az online órára. Most mitévő legyek?

2020. ápr. 14. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
De nem a Gmail és a Classroom emésztette a fel a kereted, jól sejtem? Mondd meg a szüleidnek, hogy biztosítsák az internetet! Miért mobilnettel vacakoltok?
2020. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lali51 ***** válasza:
92%
A telekom alkalmazásban aktiváltad a +10 Gb-ot?
2020. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Telekom alkalmazásban +10 GB-ot be tudsz kapcsolni. Illetve válthatsz díjcsomagot is, van korlátlan net csomag. Ez a hűségidőt nem befolyásolja, amint nem kell a korlátlan net, visszaválthatsz az eredeti (vagy ha azóta új csomagok vannak, az eredetivel megegyező árú) csomagra, így csak annyit kell fizetni amennyit használtad, napra pontosan. Ha meg nincs hűség, eleve szabadon mozoghatsz a díjcsomagok között.
2020. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

wifink nagyon rossz, nem működik egyáltalán


Ez mit jelent? Van vezetékes net bekötve? Az miért nem működik?

2020. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

a vodafonosok havi +5gb-ot kaptak, úgy tudom. A telenorosok kaptak 100gb ingyen (30nap) és utána kedvezményesen 1000huf-ért lehet rendelni 100gb-ot.

a telecomosokat meg nem tudom.

Milyen wifi nem müködik? Azt kellene megjavitani.


Illetve, rendelhetsz ingyenes sim-et a vodafontol, aztán arra is aktiválhatod a ingyen 5gb-ot.

2020. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

"A wifink nagyon rossz, nem működik egyáltalán."


Akkor használd a vezetékes netet.


Nehogy már te legyél felháborodva hogy nem volt elég az ingyen net, te koldus.

2020. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

1.: Az én időmben még kézzel lapoztuk a könyveket.


2.: Szerinted mindenkinek van netje, telefonja, laptopja? RENGETED diák örül ha zabálni tud.

2020. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7, az én időmben bejártunk a oskolába, oszt a ticsör megcsapott a pálcával, ha nem figyeltünk, és hideg salakot ettünk...


De jelenleg a koronavírus miatt digitális oktatás van, nem egy úri muri, hogy netes oktatás van, hanem egy kényszer. És hiába lapogatja a könyvet, ha a számonkérés az interneten keresztül van.

2020. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csináljátok meg a wifit és akkor nem lesz gond az elfogyott mobilnettel.
2020. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

8.-nak.


És szerinted őket, ki kéri számon online?


[link]

2020. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!