Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telekom fuggetlenites!?

Iphone telekom fuggetlenites!?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem egy hasznalt iphonet ami telekomos, es fuggetleniteni szeretnem. Utana neztem a telekom oldalan, es elkuldtem a nevem az imei szamot stb. Es most jott az sms hogy a feloldas engedelyezesre kerult. Belinkeltek a telekom oldalat tovabbi informaciokert. Most csinaljak biztonsagi mentest es akkor belehet tenni a 20as kartyamat? Vagy most nem ertem. Meg valamit kell vele csinalnom? Ujrainditanom? Akarmi?

2020. ápr. 15. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
leállítod, beleteszed a 20as kártyát, bekapcsolod :)
2020. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentést? Minek? Belerakod a kártyát, majd kérni fogja a hálózatfüggetlenítő kódot, amit a szolgáltatónak kell biztosítania.
2020. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

másik szolgáltató SIM-kártyájával

Készíts biztonsági másolatot a készülékről iTunes-szal vagy az iCloudba.Vedd ki a SIM-kártyát, majd helyezd be a másik szolgáltató SIM-kártyáját.Végezd el újra az iPhone aktiválását (ehhez internetkapcsolatra lesz szükséged).

2020. ápr. 15. 15:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Halalozati fuggetelnito kod? Es azt en hol talalom? SMSben azt is?
2020. ápr. 15. 15:13
 5/11 A kérdező kommentje:
😭
2020. ápr. 15. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:

"A kód - iPhone esetében értesítő SMS- birtokában "

Sms-ben kell megkapd a kódot.

2020. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kövezzetek meg de én azt hittem az iPhone alapba független
2020. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha beleteszem a kártyát arra jön az sms utána???
2020. ápr. 24. 23:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, tekintve hogy te semmi GSM szolgáltatást nem tudsz használni azzal a kártyával abban a telóban, ha nem is tudja kezelni (még)..


Addig azt a kártyát más telefonban kell használnod, és ha megjön utána átrakni abba, és az SMS-ben szereplő függetlenítő kóddal feloldani.

2020. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehat, ha a regi telefonomba hagyom a sim kartyat akkor arra majd valamikor kapom meg a fuggetlenito kodot? Bocsanat a buta kerdesekert de nagyon nem vagyok ezekkel tisztaban:/
2020. ápr. 25. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!