Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone-t megéri venni?

Használt Iphone-t megéri venni?

Figyelt kérdés
A gyereknek keresünk valami normális minőségű telefont, de nem feltétlenül szeretnénk egy gagyi valamit. Ő fotózni szeretne vele, nyilván gyerek szinten, meg tárhelyet a képeknek, játékoknak. Elgondolkodtunk egy használt 7-esen. Vélemények? Van valakinek tapasztalata használt telefon vásárlásával? Megéri?
2020. ápr. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszútávra jobb az új, már 100 körül lehet kapni. Használtnál még akksicserét is érdemes bekalkulálni, mert többnyire már 2 éves egy használt i7, és az akkumulátor ilyenkor már elég rossz tud lenni. Lightning kábel szintén, ha az előző tulaj nem vigyázott rá, tehát ezek plusz kiadások. Természetesen ettől függetlenül lehet szép darabokat kifogni.


Amire egyébként főként figyelni, ha a használt mellett döntötök: ne legyen függő, vagy tartozás ne legyen rajta, mert ha nem fizetik, letiltathatják a telefont, és mehet a levesbe. Lightning portot vizsgáljátok meg, hogy működik-e. Ha lehet, tegyetek bele SIM kártyát, és nézzétek meg, minden működik-e. Figyelni kell arra is, hogy ne legyen iCloud záras, mert akkor szintén használhatatlan.

Röviden ennyi, de néhány mobilos oldalon van ezzel foglalkozó cikk.

2020. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2020. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még nem kérdeztem. Max hány éveset ajánlotok?
2020. ápr. 17. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább 8ast! Használtan egy 20assal drágáb, de jobb a kamera, újabb a processzor. Nagyságrendekkel előrébb van, mint a 7es.
2020. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, en januarban vettem amazonon renewed 7-est, egyelore tokeletesen mukodik, tokeletes allapotban van es az akksija is jol birja, lenyegesen olcsobb volt igy es 1 het alatt megjott postan, a szallitas sem volt draga :) nezzetek korul amazonon, csak ajanlani tudom, laptopot is ott vettem meg hasznaltan tobb mint egy eve, megbizhato, sok cuccom van onnan, csak ajanlani tudom!
2020. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!