Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom csatlakoztatni a...

Hogyan tudom csatlakoztatni a telefonom pc-hez?

Figyelt kérdés
Szeretném a pc-n lévő filmeket telefonon nézni, de nem tudom, hogyan tudnám összekapcsolni a két ezközt. Megpróbáltam a csatolt telefon társezközt, de ugyan úgy nem tudom megtekinteni a megosztott fájlokat. Telefonon fájlkezelőben van lehetőség a hálózati környezet megtekintésére, de ott felhasználónevet és jelszót kér. Azt hol keressem?

2020. ápr. 17. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Dugd rá udb kábellel és úgy fog működni mint egy külső meghajtó
2020. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Zzzoli ***** válasza:

Ezt úgy tudod megvalósítani hogy a pc-re telepítesz egy média szerver progit, amit felkonfigurálsz szükség szerint, a telefonra pedig szintén az adott platformnak az androidos kliensét.

Én NAS-t használok, az streameli a média tartalmakat az összes eszközömre szükség szerint (házimozi erősítő, telefonok, számítógép, tv), de egy asztali számítógépet is lehet üzemeltetni média szerverként.

Sokféle szoftver létezik, át kell bogarásznod, na meg aztán a leírását figyelmesen el kell olvasnod ha megtörtént a kiválasztás.

2020. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tehát a PC-n lévő filmeket át szeretnéd másolni a telefonra?
2020. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as. Nem, nem szeretném átmásolni. Hanem pl a tv-re hálózati kapcsolattal van megosztva a pc tartalma, tudom nézni a tv-n a pcre letöltött filmeket. Ugyan ezt szeretném telefonon is.
2020. ápr. 17. 21:53
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es. A telefonomon (Huawei P30 Pro) a fájlkezelőben van lehetőség hálózati környezettel megtekinteni a gépen lévő fájlokat, de nem tudom hozzá se a felhasználónevet, se a jelszót. Ezt szeretném megtudni, hogy hol találom.
2020. ápr. 17. 21:55
 6/13 A kérdező kommentje:
1-es. Nem vagyok analfabéta. Tanultam alapokat. Nem akarom átmásolni a filmeket. Olvasd el a kérdésem még egyszer. Hálózati kapcsolattal szeretném megtekinteni a filmet telefonon. Ahhoz keresem a felhasználónevet és jelszót.
2020. ápr. 17. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
PC-re letöltöd a Plex szervert, majd telefonra a Plex kliens appot. Kész is:D
2020. ápr. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"1-es. Nem vagyok analfabéta."

jóvanna bocs! nem volt teljesen világos a kérdés, ezek szerint én vagyok az analfabéta. :D

Ez esetben médiakiszolgáló kell. De teljesen felesleges hogy a gép menjen és fogyasszon sokáramot. Vegyél egy WD MyCloud hálózati külső vinyót, sokkal olcsóbb mint egy NAS. Nekem azon vannak a filmek és minden látja. A számítógép (hálózati meghajtóként), a telefon a tablet és még a wifire között tv is

2020. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:
Természetesen azt a felhasználónév/jelszó párost kellegadni, amivel a számítógépedre vagy bejelentkezve.
2020. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es. Azt nem fogadja el. Ezért kérdeztem rá.
2020. ápr. 27. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!