Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s10e vs Galaxy s10 megeri?

Galaxy s10e vs Galaxy s10 megeri?

Figyelt kérdés

Azt olvastam mas proc miatt ezek gyengebbek mint az ameriaki modellek.

Es uzemido, kamera(lampa fenynel), ujlenyomat olvaso hibaval kozkodnek.

Megeri igy is?Vagy milyen mas telefont ajanlanatok?


S10e merete miatt bejon de ara is olcsobb, sokkal butabb is? -1kamera hatul nagy hatrany?


Melyiknek jobb az ujlenyomat olvasoja?


2020. ápr. 18. 11:40
 1/2 anonim válasza:
Az S10e-n 2 kamera van,a tavalyi csúcsmodellek processzorát kapta,ezért túl buta semmiképp nem lehet,de én az S10 lite-ot ajánlanám,mert snapddragon 855 van benn,3 kamera,8 gb ram,és 170e ft alatt van az ára.
2020. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
s10e, egyedul az egy kamera hianyaban "butabb" de egyebkent az oldalso ujjlenyomat olvaso szerintem sokkal jobb, van akinek jobban tetszenek a kisebb telefonok es van akinek az is elony lehet hogy nem edge kijelzovel rendelkezik
2020. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!