Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné cserélni?

Szerintetek megérné cserélni?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy ismerősöm aki kapott egy papír nélküli iphone 8-at, persze használtan, és elgondolkodtam azon hogy cserélnék vele. A mostani telefonom egy Huawei mate 20 lite. Olyan 4 és fél hónapja használom és még még olyan 7 hónap garancia van rá. Igen, elsőre érdekesnek tűnhet a csere ötlete, de én nagyon szeretnék egy iphone-t és a mostani androidomat most azonnal kidobnám az ablakon. Meg nekem sohasem volt annyi pénzem hogy vegyek egy iphone-t.

2020. ápr. 18. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amennyiben megbízható helyről származik az IPhone ("Nemlopott"), akkor ha szeretnéd, és az ismerősöd is belemegy, semmi akadálya a cserének.

De csere előtt mindenképp nyomkodd kicsit az IPhone-t. Nézd meg, hogy ki van-e jelentkezve az ICloudból (Ez nagyon fontos), és ha nincs, akkor kérd meg az ismerősödet, hogy jelentkezzen ki onnan, mert a későbbiekben kellemetlenségek adódhatnak abból, ha más ICloud fiókját használod. És az akkumulátor maximális kapacitását is ellenőrizd. Ha 50-60% körül mozog, ajánlott a csere.


Ami pedig az Androidot illeti, mindenképp lépj ki a Google fiókodból, és töröld minden személyes adatodat róla.

2020. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeket csinálja meg a barátod, vagy akitől kapta: [link]

ha nem tudja, mert kód védi a telefont, akkor keressétek fel azt akitől van a telefon, mert csak ő tudja kinyitni! Ha papír nélküli akkor az aaple sem fog segíteni.


"És az akkumulátor maximális kapacitását is ellenőrizd. Ha 50-60% körül mozog, ajánlott a csere."

csak hogy tisztázzuk: az akkumulátor cseréje ajánlott! :)

2020. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az akkumulátort megnéztem és 89%-on van ami szerintem egész jó. Én az androidomat majd hard reset-elni fogom szóval majd nem kell a google play-el meg az egyéb dolgokkal vacakolni. Ami meg az ismerősömet illeti, majd megcsináljuk a link-ben leírtakat(köszi a linkket). És azt hogy megbízhatő helyről származik-e majd megkérdezem.
2020. ápr. 18. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én az androidomat majd hard reset-elni fogom szóval majd nem kell a google play-el meg az egyéb dolgokkal vacakolni"

Előtte jelentkezz ki a Google fiókodból, különben az FRP lock kérni fogja a fiók adatait.

2020. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

iphonehoz 5 icloudot lehet hozzáadni

ahogy nézem a te androidot árát , mostani nem a 4 hónappal ezelöttit

annyiból kijön egy használt 8 as ugyanugy

2020. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"iphonehoz 5 icloudot lehet hozzáadni"

ezt kifejtenéd kérlek!

2020. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!