Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné androidos telefonomat...

Megérné androidos telefonomat iPhone 5-re cserélni?

Figyelt kérdés
Jelenleg Huawei Ascend P7-es telefonom van, de cserélni szeretném. Ki szeretném próbálni az IOS világát, és lehetőségem akadt elcserélni egy iPhone 5-re. Nem elavult telefon ez 2015-ben? Szerintetek?
2015. máj. 17. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem megérheti. nincs vele gond sebességben, támogatás is lesz még egy ideig, körülbelül az eladási ára is stagnál olyan 65-75ezer környékén, tehát ha mondjuk fél év után azt mondod, mégse jön be, akkor is el tudod adni annyiért, amennyiért vetted, ha ügyes vagy, és jó áron hozzájutsz, az is lehet, hogy nyernél rajta egy 5ezrest is. én annó a 4S-emmel így jártam, 1 év használat után drágábban tudtam eladni, mint amikor megvettem.
2015. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megéri
2015. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!