Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, Lumia 520-szat...

Szerintetek, Lumia 520-szat megérné-e cserélni egy Nokia N8-ra (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Szóval szép és jó a WP, de valahogy nem érzem azt hogy megfogott volna. 4 hónap után még mindig sok nekem.

16 éves vagyok, facebookra használom, meg internetezésre, zenehallgatásra, fényképezésre, és persze az alapfunkcióra, a telefonálásra.

Azért gondoltam hogy kéne egy N8 mert szerintem jól néz ki, Pure View 12 megapixeles kamerája van, nem fogyaszt sokat az OS, és nem túl okos, nem lógnék folyton rajta, nem pittyegne nekem minden szaré', ennek ellenére nem teljesen hülye, mert ugye WIFI :'D ...

Facebookozni böngészőből is lehet, zenét hallgatni meg bármelyik normálisabb telefonon. De a kamerája szerintem felülmúlja az 520-szét.

Az OS elég régi ahhoz hogy stabil legyen, nem kell folyamatosan HR-ezni stb...

Androidom volt, WP volt, iPhone köszike de nem kell, Symbian még nem volt.


Konkrétan a fikázáson kívüli véleményetek érdekelne :)

Melyik miért jó, miről kell lemondani, mire van alternatíva és mire nincs.



2014. dec. 23. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem Symbian-om ami volt, a C7-es

jó kis telefon volt, sokat kibírt, de nem volt túl erős

az N8-asban 1 mag, 0,68 Ghz mellett 256 MB RAM van, ami elég elavult már, nem nagyon fogsz tudni vele nehezebb dolgokat csinálni

én nem vennék már ilyet

viszont nem tudom, hogy ezen Anna, vagy Belle fut

én a C7-essel kipróbáltam mindkettőt, ha Belle van rajta, akkor az már jó pár fokkal jobb, de támogatás már nincs a Symbian-os készülékekre

2014. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne cseréld le.
2014. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne cseréld le mert már nagyon elavult az op rendszer is, meg mindene az. Én személy szerint 14 éves vagyok, nekem Nokia Lumia 530-am van és én teljesen meg vagyok elégedve!
2014. dec. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig az sem jobb mint a Nokia N8.
2014. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
kíváncsi lennék, hogy a kedves utolsó hány féle telefont fogott már a kezében :)
2014. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne cseréld le, kín használni a Symbiant, hiába a wifi, ha nincs mire használd a szükséges alkalmazások nélkül.
2014. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasgattam neten, OVI store -ban van rá facebook messenger meg viber is O.o meglepődtem :D

De rendben, azt mondjátok ne, akkor nem cserélgetek :D

2014. dec. 24. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:
ha kifejezetten fotózgatni szeretnél, akkor még esetleg megérné, de sajnos tényleg max arra+telefonálni jó. nekem is volt aránylag egész sokáig, nagyon szerettem, de ez már vagy 3 éve volt. jelenleg én is wp-t használok, nekem sem lopta a szívembe magát...iOS-t jobban preferálom, de lévén, hogy Lumia1020-am van, a kamerája miatt nem vagyok képes megválni tőle :D
2014. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
ja, meg ilyen adalék, pélául vibert csak üzenetküldésre használhatod, hívni nem lehet a symbianos változattal.
2014. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Néha úgy érzem jobb lenne ha visszatérnének a gyártók a régi telókhoz is, mert engem rohadtul irritál hogy évente új OS, nagyobb követelmény, ilyen app olyan app, ekkora RAM kell hozzá meg akkora proci...

Régen semmi ilyen baj nem volt. De most pff

2014. dec. 24. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!