Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik színben...

Szerintetek melyik színben vegyem meg az új iPhone SE-t?

Figyelt kérdés

Melyik színen mennyire látszanak meg az ujjlenyomatok? Kinek mi a tapasztalata e téren az üveg hátlappal?

Fura lehet fekete előlappal és fehér hátlappal?



2020. ápr. 19. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
feketén jobban meglátszanak, de én akkor is azt venném (40F)
2020. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, további véleményeket várok :)


ja és F/26 :)

2020. ápr. 19. 15:04
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Majd a többiek leírják a többi színt és mindegyikre lesz javaslat.Utána magad fogod eldönteni úgy ahogy a kérdés kiírása előtt is eldönthetted volna.
2020. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltak konkrét kérdéseim...
2020. ápr. 19. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a piros bejött volna, ha elölről is piros. Lehet lesz akinek így is tetszenni fog, de így nálam a fekete lesz a befutó.
2020. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

nekem mindegy melyiket veszed

te fogod használni

gondolom tok nem lesz rá

2020. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezek. Máskép mindegy lenne a szín, illetve az ujjlenyomatok láthatósága, ami a fő kérdés volt :)
2020. ápr. 21. 08:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel rá tokot (amit én biztos nem bagatellizálnék el, akármilyen törhetetlennek van feltüntetve a fél éves iPhone-om), akkor a feketét nem javaslom, mert tudtommal ennek fényes a felülete és nem matt. A piros szerintem inkább nőies, így én a fehérre szavazok.
2020. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül is a fehér mellett döntöttem. Bár ujjlenyomat kérdésben nem igazán kaptam érdemi választ. :D
2020. ápr. 22. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom nem értetted meg a logikát: a fényes felületen értelemszerűen jobban meglátszanak az ujjlenyomatok, - pláne, ha fehér, így jóval feltűnőbb, kontrasztosabb rajta bármilyen nemű fény felvillanása, ami bizony szépen mutatja az összes ujjlenyomatot.

Ebből a szempontból a fehér a világos színével jobb választás, mert azon kevésbé látszódnak ezek a becsillanások.

2020. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!