Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ezek között vacilálok,de már annyit nézegetem őket,hogy egyszerűen nem tudok dönteni,muszáj a segítségeteket kérnem :D Leginkább olyanoktól akik már haználták valamelyiket,de persze minden véleményt szívesen olvasok.Ezek lennének:

Xiaomi Redmi 8(4/64)

Xiaomi Redmi Note 7(4/64)

Xiaomi Mi A1(4/64)

A legfontosabb az akku(itt a Redmi 8 nyert sztem),de még nagyon fontos a fényképező is(itt asszem a Mi A1).

Melyik legyen?



2020. ápr. 19. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy nemnagyon szoktam játszani ilyen komolyabb játékokat telón,max ilyen Candy Crush szerűségeket :D
2020. ápr. 19. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi A1.
2020. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
A Mi A1 szar. Van ilyen a családban. Hamar merül, nem szép képeket csinál és magas a SAR értéke.
2020. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi A1-nek már lefőtt a kávé.(illetve az egész Android One projektnek, közel sem veszik komolyan...)

Én a Redmi Note 7-t választanám, egész korrekt felszereltség és kamerában sem vall szégyent.

2020. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a note 7- re szavazok. Nekem is az van. Az akku elég sokáig bírja, a kamerája szerintem egy fokkal jobb mint redmi 8-é. Egyébként bármelyiket választod én ajánlom a Gcam telepítését. Kategóriákkal jobb képet lehet vele csinálni mint a gyári appal.
2020. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Redmi Note 7. Processzoruk nagyjából egyformák, a 660-as snapdragon egy kicsit jobb mint a 439. Viszont kijelzőben nagyon alázza a 8as Redmit. Apukámnak Redmi Note 7-je van és igazából nem rossz a kamerája, igaz kicsit olyan mintha kevés lenne benne a szín vagy homályos lenne de nagyon jó, mert olyan élethű, vagyis majdnem olyan mint a valóság színei. (Értsd: amit videózok vele a képernyőn majdnem ugyanazt látom, mint a saját szememmel amit fotózok)
2020. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!