Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Mobiltelefon flottába...

Vodafone Mobiltelefon flottába szeretnék lépni. Hol találok ezekről megbízható infot? Hogy zajlik egy ilyen flottába lépés? Vannak hátrányai?

Figyelt kérdés
számhordozással, ingyenes eu beszélgetéssel keresek ilyet

2020. ápr. 23. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tájékozódj, a fórum elején az összefoglalót is olvasd el.

2020. ápr. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jellemző hátránya, hogy a telefonszámodról le kell mondjál. Akkor is, ha a számlát Te fizeted közvetlenül a szolgáltató felé, mert Te csak egy számlafizető maradsz, a szám tulajdonosa a flotta. Midig azt mondják, hogy ha kell, visszaadják a számodat, de sok flottát láttam már megborulni és ezrével vesztették el emberek a számaikat örökre.
2020. ápr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, de a távközlési szolgáltatás koncesszióhoz kötött. Trafikot sem nyithat akárki. Vakahogy mégis jó magyar szokás szerint elindult a flottázás itthon (ez valódi hungarikum), nem fizetnek távközlési adót, az ügyfelet védő elektronikus hírközlési törvényt ruhalmasan kezelik - ügyfeleikre nézve hátrányosan. Már csak azért se lépj be flottába, mert én személyesen jelentem fel őket az NMHH-nál és folyamatosan zárnak is be, ill. előszőr csak abbahagyják a hirdetéseket és kezdenek visstavonulni és időt húzni. Ne kockáztasd a számodat. 6 mobilszolgáltató van a piacon, csak találsz köztük olyan előfizetést, amire szükséged van.
2020. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz körbe a facebook-on a mobilflotta károsultak csoportokban is, ne csak a fenti linken...
2020. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mind hasznos infó volt!
2020. ápr. 24. 12:52
 6/7 anonim válasza:
Én mol flottatag vagyok, havi 1800ft ebből ezer lebezélhető voda kártyásokkal, flottán belül ingyenes. kb 20ft percdíjjal
2020. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én korlátlan belföldi és eu beszelgetést szeretnék..arra van szükségem.
2020. ápr. 25. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!