Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek meddig bírta a huawei...

Nektek meddig bírta a huawei telefonotok?

Figyelt kérdés
Huawei p20 lite telom van, júliusban lesz egy éve hogy meg van. Viszonylag sokat nyomkodom.

2020. ápr. 24. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem P30 Pro van tavaly ősz óta... nincs semmi baja. Hogy érted, hogy meddig bírja? Én általában nem azért szoktam lecserélni a telefonomat, mert elromlik, nem is emlékszem, hogy lett-e volna ilyen, hanem csak elavul...

Ha úgy érted, hogy meddig nem avul el, én azt mondanám, hogy kb 2 évente érdemes lecserélni.

Előtte OnePlus2-m, OnePlus3-am és OnePlus5-öm volt szép sorban:) De ezek még mind megvannak, csak átkerültek másik családtaghoz.

2020. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen

Úgy értettem hogy mennyi az a idő miután belasul, elavult, tönkre megy az aksi

2020. ápr. 24. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam a meddig bírja azt jelenti, hogy meddig használható olyan állapotban (vagy kb olyan állapotban), amilyenben akkor volt, amikor újonnan a kezembe fogtam.

Nálunk a családban szintén van egy P20 Lite és bár nem én használom, de szerintem jól bírja. Jó, nekem egy S9 után kezembe fogni azt a telefont kicsit élménygyilkos, mert szaggat néha, de használható. Bár mintha a P8 Lite jobban bírná. Annyi elmondható, hogy határozottan nem olyan, mint amikor először a kezemben fogtam, azóta kicsit megszaporodtak az akadozások rajta (2018-ban vettük, mikor a P20 széria kijött).

Tudom nem Huawei, de ha az S9-emből indulok ki és a felsőkategóriát akarom megvizsgálni, akkor azt mondanám, hogy 2 évig simán bírja bármelyik csúcsmobil, majd utána egy nagyon lassú lejtmenetbe kezdenek mind. Nálam legalábbis már vannak jelei a hardver elavultságnak. Ilyenek pl. hogy app frissítésnél a Play kicsit laggol, akadozik (de azon kívül nem), néha kicsit furán dobálja el a RAM-ból az appokat és már nem tudok annyit nyitva hagyni, mint régen, mert újratöltődnek ha sokat nyitok meg és háttérben vannak, de játékoknál is meg-megmutatkozik az elavultság. Az legalábbis érdekes, hogy egy Archero sok mob esetén képes dadogni, míg mondjuk egy Real Racin 3 akadásmentesen fut a telómon.

2020. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RivalTin ***** válasza:
Huawei Honor 6X van nekem, 2016-ban vettem, azóta intenzíven használom. Semmi probléma nincs vele, akksi bírja egész nap, minden fut rajta akadás nélkül, ami eddig is. Nem használok se fóliát, se tokot (új korában még használtam), nagyon durva több méteres leejtések voltak vele és a kijelzője meg se karcolódott. Szerintem még évekig ki fog tartani.
2020. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!