Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi 8T,9T ben mi az...

A Xiaomi 8T,9T ben mi az újítás, a jobb feature? Hallottam, hogy pl a 8T ben van egy újfajta adatátviteli módszer. Milyen az? És a Xiaomi S széria milyen? Gyengébb de kompaktabb? Sokat bukok az S el a T hez képest?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
8T-ből csak Redmi Note van, a 9T pedig a 9T Pro-nak a kis testvére, mely legtöbb aspektusból sokkal jobb, mint a 8T, tekintve hogy nem egy kategória.
2020. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán S széria?🤔


Inkább azt mondd meg, hogy mire használnád a telefont, es mennyit szánsz rá, úgy tudunk készüléket ajánlani.

2020. ápr. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaaja, itt kicsit gond van a szériák értelmezésével 😃 hátmit mondjak... a xiaomi sem könnyíti meg az ember dolgát ehhez, szóval megértem.


Inkább linkeld a telökat,amiről beszélsz!


Bár szerintem amit S-nek mondasz, az a redmi note 9s lehet. Ez egy új modell, és még nagyon rossz árban van a képességeihez képest.

Ez lenne a note 8 sorozat utódja. Lényegében még nincs értelme még ezt választani.

Xiaomi mi 9T az valójában egy teljesen más széria (redmi K20), csak marketing szempontból lett európában „mi 9t” a neve.

2020. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!