Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős mobiltelefonok...

Érintőképernyős mobiltelefonok mennyi idő után szoktak tönkremenni?

Figyelt kérdés
Érdemes inkább nyomógombosat venni?

2020. ápr. 25. 22:20
 1/10 meszike91 ***** válasza:
100%
Nekem 4 éves lesz és a képernyőnek semmi baja.
2020. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Miért, szerinted elkopik az a kijelző, vagy mi?
2020. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Két nagyobb leesést követően.
2020. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a második érintpképernyős telefonomat fogyasztom. Az elsőt használtan vettem, és 3 év után cseréltem le. A mostani 4 éve van meg, de lehet, hogy idén, vagy jövőre lecserélem.

Nincs semmi baja, csak a mai viszonyokhoz képest elavult. Az aklalmazások jóval gyorsabban "nőnek", mint ahogy a telefon hardvere elhasználódik.

Nyomógombosat akkor érdemes venni, ha nincs szükséged az érintőképenyő funkcionalitására.

2020. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi mint a nyomógombosok
2020. ápr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Jól bírják, akár 10 évet is kibír,de,de mindig jönnek újjak én fan fagyok e téren ezért az S20 am van.
2020. ápr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ma már nyomógombosat venni, mert nem ez a fejlesztések célpontja, sőt visszafele fejlesztik őket, pocsék kamera, kijelző, akku, gyenge minőségű mikrofon van ma már bennük.
2020. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 éves telefont cseréltem le most egy ùjabbra ,mert már nem lehetett semmit frissíteni rajta és nagyon belassult már .
2020. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktak tönkremenni. Az akksik szoktak talán gyakrabban leromlani, hogy cserélni kelljen.


A nagyobb gond a sérülékenység (kijelző főleg, da a dugalj is el tud fáradni, ha szar), és a legfőbb probléma a zervezett elavulás. Az alkalmazások készítői nem gondolnak a régi telefont használókra, és idővel egyszerűen használhatatlanná válnak a megszokott appok, mert olyan hardverigényük lesz, amit a telefon nagyon lassan tud csak megoldani, és idegesítővé válik a használat. Vagy pedig akér teljesen használhatatlanná válik. Új funkciók nem lesznek rá elérhetők stbstb... szóval rengeteg ösztönzőt adnak ahhoz, hogy válts újabb telefonra.


Ettől függetlenül egy 10 éves telefon ugyanúgy használható telefonálásra, kamerája is ugyanúgy fotóz.

2020. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tervezett*
2020. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!