Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek milyen tipusú telefon...

Kinek milyen tipusú telefon vált be, és mi az amit nagyon nem javasoltok?

Figyelt kérdés
Nekem most egy Nokia 5.1plusz van, de nemigazán vált be.
2020. ápr. 26. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

lenovo k6 volt 4 ėvig most is meg van jó hangzåsa volt van az akku is szuper mėg de kinötem ės be lasult most mår ,igy most az utodja egy motorola android one jó hangzås ,szėp kėpek ės gyors .

zte blade volt nekem is na azt nem ajånlom senkinek .

volt microsoft telefonom is az sem jött be .

2020. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Alex Fly ***** válasza:
100%

Anno Alcatelekkel kezdtem (OT Max, 302, 525), aztán SE (Z600, K700, W880, Cedar) - ezekről ma már nem érdemes beszélni...

Volt Defy (azt nagyon szerettem), Lenovo S920 (tette a dolgát, de semmi érdemleges), LG G2 (mai hardverrel nem kétséges, melyik lenne a legjobb mobil), LG G5 (még ma is jó lenne) - jelenleg Huawei Mate 10 Pro (erősen ajánlott)...

2020. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Okostelefonból az első egy htc volt, 2011 körül. 1,5 évig bírta, nem igazán szerettem. Aztán lett egy középkategóriás samsung, ami 4 hónapja volt meg amikor ellopták de már akkor is folyton befagyott. Utána samsung galaxy S3 majd S7. Ezeket nagyon szerettem 3+evig hasznaltam őket. A70re váltottam tavaly augusztusban de már most kezd befagyni.

Szóval samsungból szerintem csak a S széria az ami megéri.

2020. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Eddig használt telefonjaim:

Nokia (még valami nyomógombos) (1. osztály vége-4 vége közt használtam)

Samsung Galaxy Y Hello Kitty (4. vége-8 vége)

Allview X2 Soul Lite (8. vége-11. vége)

Samsung Galaxy A50 (11. vége- )



A Nokia viszonylag jó volt. (az akkori igényeimhez képest)

A Hello Kitty-s el már volt pár baj: nagyon kevés tárhely, jóformán semmi jó játékkal nem volt kompatibilis.

Allview - Nem sírom vissza... Jelenleg anyám használja, mert az övé kb óránként újraindul, de ennek már problémai voltak (XY nem válaszol, az Indító nem válaszol, feketedik el, fehéredik el...)

A50 - Eddig semmi bajom sincs vele. :) (nincs még egy éves a telefon)



Az Allview-et kerüld messziről!

2020. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!