Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont javasoltok?

Milyen telefont javasoltok?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban egy Samsung galaxy S5minit használok de most már így 2év után kezdi feladni... így hát nekiálltam új telefonok után nézni, de nemtudok dönteni. Gimnazista vagyok, ebből kifolyólag rengeteget használoma telefonomat mint tanulásra és egyébb használatra, szóval valami időtt álló telefont keresek, de nemtudok dönteni IOS és Android (Az Androidban picit csalódtam mert félév után látványosan belassult persze a telefon utána is jó volt csak lassabb) között sem illetve melyik opr rendszer, melyik márka, melyik telefon. Olyan 100.000Ft ár a max amit nézek (csak ennyi pénzt sikerült összeszednem) Nektek mi jött be, mit ajánlatok?

2017. okt. 1. 22:33
 1/4 anonim válasza:

2011 óta iPhone-t használok. Még soha nem hagyott cserben. Soha nem fagyott le és nem laggolt be. Semmiképpen nem váltanék. iOS tökéletesen fut rajta és nagyon egyszerű használni.


iPhone 6-ot újonnan is tudsz venni 100 ezer forintért. Ha egyel újabbat, picit gyorsabbat akarsz, akkor 6S használtan már kapható 100 ezer Ft körül. Ha nagy kijelzőt akarsz, akkor használt 6 Plus is kijön ennyi pénzből.


Én 7 plust használok. Először féltem a nagy kijelzőtől, de pár nap alatt megszoktam és már nem tudnék váltani kisebbre.


Ha iPhone melett döntesz, nem fogsz csalódni! :)

2017. okt. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iPhonet én is tudom ajánlani. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeretnéd. Viszont ebből minimum az SE vagy a 6s amit érdemes venni, ami ugye nem fér bele a keretbe. Max az SE. A sima 6 sem rossz egyebkent, de azért már nem egy friss modell. Androidosok közül Huaweit vagy Honort tudom ajánlani, ennyi pénzért már tudsz venni egy jót. Samsung is jó de én abból csak csúcskategóriásat vennék. Az S7 is meg még mindig bőven 100ezer felett van, szóval ez sem fér bele. Igazából én ezek között nézelődnék apple, Huawei, honor vagy samsung. Esetleg LG, ebből is csücskészüléket.
2017. okt. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huawei, Honor OK, ha Android. Samsunggal, LG-vel sok a szervizelni való. A Xiaomi is megbízható telefon, jó ár/árték arányban. min 3/32 GB-t válassz, az nem fog belassulni 2-3 év alatt.
2017. okt. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
iPhone 7
2018. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!