Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri ennyit...

Szerintetek megéri ennyit hajtani egy Iphone 11 Pro készülékért?

Figyelt kérdés

Szeretnék szerezni magamnak egy ilyen telefont. Viszont a szüleimnek sajnos nem telik ilyen drága készülékre, nekem pedig szintén nincs pénzem.


Ezért az a tervem ,hogy elteszem az egyetemről érkező 2 havi ösztöndijam és nem költöm el. (mivel karantén van) Emellett pedig beszéletm egy ismerősömmel és tudna nekem helyet egész nyárra egy gyárba, ahol operátorként tudnék tevékenykedni mint diák melós. Ha ezekből 1 forintot sem költök el, akkor pontosan meg lesz a keretem erre a készülékre.


A motivációm ezen telefon megszerzésére nem más, mint az, hogy kompenzálni tudjam a külsőségeim és az önbizalom hiányosságaim. Emellett többnek is érezné magam emiatt. Elfogadom ha valaki elitél emiatt, de sajnos ezeken az érzéseken nem tudok változtatni..


Ti szenvednétek ennyit egy telefonért?



2020. ápr. 27. 16:01
1 2 3
 1/22 TTTkaresz85 válasza:
84%
Beteg vagy, pszichológus tanonc vagy szimplán valami beteges fricskának szántad?
2020. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a motívációd, amit leírtál, akkor csalódni fogsz, nem fogod a kívánt célt elérni.
2020. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Ki a francot érdekel, hogy milyen telefonod van? A luzereknek van drága telefonja
2020. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mondom én ezt úgy, hogy a belemet kihajtottam annak idején egy iphone 4-ért, fele annyiért. Nem mondom, nem volt rossz, akkoriban nem adtam volna alá. De ma, amikor már 60-70e körül mocsokjó telefonokat lehet kapni, najó, ha valami pöpec kamera is kéne akkor úgy 100-tól, aztán az is 2 évet bír, az iphone 11 pro is.


A gyűjtés és a cél kitűzése viszont értelmes, ha belekezdesz, lesz még időd átgondolni. Ha nem változik az önbizalmad, a pénzből lehet inkább egy pár órát kéne venned egy pszichológusnál. Ha normálisat találsz, hidd el, segít.

2020. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Szeptemberben jon ki az uj iphone, ami meg 'vaganyabb' lesz mint a 11 Pro...

1 ev mulva megint uj, mindig lecsereled majd a regit, h vagany legyel? Megsugom, nem leszel. Volt iphonom, 2 is, 4 eve 6plus 2 eve meg 7s ha jol emlekszem. egyik sem valtoztatta meg az eletemet.

2020. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Akik értelmesen válaszoltak, azoknak köszönöm!


Sajnos én nem hiszek a pszichológusokban. Nem gondolom, hogy pár beszélgetés megtudna engem változtatni egy idegen emberrel. Arról nem is beszélve, hogy úgy adnám ki a pénzt a kezeim közül a dokinak, mintha a fogamat húznák .. :/


Mindenesetre a generációmon, sőt még a fiatalabbakon is azt veszem észre, hogy sajnos ez a fajta "rongy rázás" már be gyökérzet a köztudatba, ezáltal pedig nem én vagyok az egyetlen, aki igy gondolkodok. Ráadásul nagyon sok "pozitiv" hozadéka is van a dolognak. Egyrészt egy 11 pro készülékkel sokkal sikeresebbek lehetnek a hölgyeknél a férfiak, illetve a felhasználónk kölcsönöznek egy olyan intenziv magabiztosságot, amelyet egy pszichológus sem tudna megadni. Annyit még hozzá tennék, hogy ezeket a sorokat tapasztalatból irom.

2020. ápr. 27. 16:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha egy csaj csak azert jonne veled ossze, mert neked 11pro-d van... hogy is mondjam, a csaj kb egy patront er, de lehet, h te is csak annyit kapnal tole, mert kibukna egy ido utan, h valojaban neked egy ilyen telefon, tobb havi sporolas eredmenye es nem a penz szimboluma...

Nem kell pszichologus, csak meg kell erteni, gogy a telefon nem fogja megvaltoztatni a szexualis eletedet. En egy 6 eves one plus 3T telefont hasznalok, es boldog parkapcsolatban elek. Le kellene cserelnem egy uj telora, mert az vaganywabb, es tobbet tud?

2020. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7: Nyilván vannak ilyen lányok is, ezt nem vitatom. Viszont vannak olyanok is, akiknek csak imponál az a stilus, az a luxus érzés, amivel az iphone ruházza fel a felhasználóját. Ennek a végkimenetele nem feltétlenül az, amit te irtál. Simán lehet ebből egy boldog párkapcsolat is.


Nem mondom, hogy váltsd le a telódat. Ugyanakkor ha azt az ürességet érzed a lelkedbe, amint én és látod a lelki szemeid előtt, hogy ettől a 11 pro megtudna váltani, akkor mindenféleképpen ajánlom, hogy te is cseréld le.

2020. ápr. 27. 17:10
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
De ha tobb honapig kell sporolnod egy telefonra, ami a luxus erzest adja, nem fogsz tudni luxus dolgokat adni a nonek, aki elvarja, h iphonod legyen.
2020. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor -olvasva az eddigieket- végül is mi az oka a kérdés feltevésének?
2020. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!