Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Németországban veszek...

Ha Németországban veszek előfizetésre egy telefont és aztán haza megyek Magyarországra és nem fizetem az előfizetést akkor mi történik? Valahogy be tudják rajtam hajtani?

Figyelt kérdés
Telefon

2016. dec. 7. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2016. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megadod a szemelyes adataidat szerinted?
2016. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Átadják követeléskezelő cégnek az ügyet. Fizetési meghagyást, bírói végzést intézik bizonyítékaik alapján nem peres eljárásban, amivel ha nem értesz egyet, akkor Te perelheted őket.
2016. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 meszike91 ***** válasza:
Simán elkapnak. Ne légy hülye!
2016. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Ismerőseim" közűl többen is megcsinálták ezt a trükkot még egyikükön sem hajtottak be semmit( eddig a legrégebbi 2 év volt közűlük) de valaha még lehet...
2016. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is volt több ismerősöm aki ezt megcsinálta.. és egyinknek se lett belőle semmi pedig ház autó meg egyéb dolgok is vannak az ő nevükön.. Ők ezt Angliába csinálták meg ahonnan átjöttek németbe és itt se történt semmi pedig már régóta haza költöztek magyarba...
2016. dec. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek az embereknek mind-mind lehet gratulalni. Igazi fergek...De ok biztos elvarnak mindig ezt-azt masoktol.
2016. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hogy az ilyen csalók, hogy tudnak nyugodtan aludni vagy, hogy jut ilyen egyaltalan az ember eszebe, hogy egyaltalan lopjon ... nemetben dolgoztam ott az oltozon az ajtokat is nyitva hagytak mikozben zuhanyoztak penztarca mobil kinthagyva es senkinek nem jutott eszebe, jogy elvegye a maset es eszembe jutott amikor meg az elozo cegnel dolgoztam es kezdtek felvenni a ciganyokat, hogy csak ugy lestek az alkalmat meg mindent kilestek, hogy kinek milye van a szekrenyben ugyh. szemely szerint meg ilyet szegyenkeznek kiirni is mivel ez sokat elarul az ember szemelyisegerol, es azert valakit meglopni ennyire aljas modon nem szep dolog legyen az multi vagy kisnyugdijas akarki gondolom ha teged meglonanak akkor te lennel a vilagon a legfelhaborotabb ember ugyh gondolj bele neked, hogy esne a dolog
2016. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az utolsoval. Az en 150 euromat es az osszes szemelyi okmanyaimat is egy tetves magyar lopta el, csak nem tudtam rabizonyitani, pedig tudtam/tudtuk, hogy ki volt. Pedig meg a rendorsegen is fel lett jelentve. De nem volt eleg bizonyitek ra. Aztan ugye ezek ujboli beszerzese is tobb, mint 200 euromba kerult mindennel egyutt. Nalunk si a gyarban amiota megjelentek a bolgarok, romanok, es a "tisztesseges" magyarok, azota joval megnott a lopasok szama. Nyomorult fergek az ilyenek.
2016. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!