Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Audigirl kérdése:

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Telefonvásárlás előtt állok, a mostani huawei mate 10 lite-omat szeretném lecserélni, mert eléggé leharcolt szegény. Viszont tanácsra lenne szükségem, hogy milyen telefont, milyen márkát válasszak, mert egyszerűen nem találok megfelelőt. 150-200 ezer forint körülire gondoltam, a fő szempont a fotózás lenne (nem, nem szeretnék külön egy kamerát venni), mert ezt nagyon szívesen csinálom, hobbiból természetesen. Nézegettem a huawei p40 szériát, de azoknál már nincsenek google alkalmazások, ezért lemondtam róla..

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)



2020. ápr. 30. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Apple SE2020
2020. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
26%
Apple 8 😊
2020. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha gondolod, nyugodtan nézz körül a Xyaomi kínálatában is, ők is nagyon jó telefonokat gyártanak. Esetleg a Meizu? Vagy Samsung Galaxy a50-t is nagyon dícsérik mostanság.
2020. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Bátran ajánlanám a most megjelenő Xiaomi új csúcsmodelljét, az Mi 10-et, de nagyon elszálltak az árazásokkal (az 5G miatt is valszeg), olyan 280-tól fog indulni a legkisebb modell.

Mellette viszont ott a valamennyivel gyengébb, de szintén modern Mi 10 Lite, illetve a tavalyi Mi 9T Pro csúcsmodell.

2020. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

"Mi 10-et, de nagyon elszálltak az árazásokkal (az 5G miatt is valszeg), olyan 280-tól fog indulni a legkisebb modell."



😀Xiaomi 280-ért?😂


Ennyiért már IphoneSE-t airpodssal arany masnival kapsz, felsôkategóriás iPhone 11chippel ellátva..

2020. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
iPhone XR. Ha videóznál is, akkor 8-SE-XR-XS közül bármelyik jó lehet, 4K 60fps-t tudják. A fotózás pedig szintén szuper! Ezek közül az XS két kamerával rendelkezik, az ára viszont 215 ezer körül van sajnos :/ az XR 190 ezer, az SE pedig hivatalos viszonteladóknál 180. A 8 az változékony, ahol én vettem a telefonomat (XR), ott 150-160 körül van.
2020. máj. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
miért nem veszed meg az utolsó Huaweit (P30 talán?), amiben még vannak Google alkalmazások?
2020. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképp xiaomit javasolnék, mert ahol jelen vannak, ott ár-érték arányban a legjobbak.


Mi 9T proból csak az optikai stabilizálás hiányzik. Minden másban abszolút felső kategóriás a telefon. De asszem kifogyott. Nincs több, vagy pedig olyan áron, amit nem ér meg. (én novemberben 117-ért vettem)


A Mi note 10-ben a legjobb kamera van (DxoMark listán kis ideig első volt), de a hardver gyenguszabb (a processzor ugyanaz, mint a sima (nem pro) mi 9t-ben). Ettől még teljesen jó teló, csak annyi, hogy a kamera köré építettek egy azt kiszolgáló köretet, és így gyakorlatilag majdnem feleannyiba kerül, mint az ugyanezt az érzékelőt használó samsungok. Tehát ár-érték arányban tökéletes, és processzorilag sincs hátrány az árkategóriáján belül. az 5 ezer mAh-os akksi is brutál.


Mi 10 még nem igazán elérhető, meg úgy általában az új modellek még nincsenek itt Magyarországon. Viszont mivel nagyjából ugyanazt a 108 megapixeles kamerát kapják, ami a note 10-ben van jelenleg, így nem is feltétlen érdemes megvárni az újakat. Esetleg most egy használt note 10, később pedig váltás valamelyik Mi 10-re.

2020. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a fő szempont a fotózás, valamelyik újabb iPhone, akár a 2020-as SE. Ha nem vagy Apple fan, Xiaomi, Huaweii csúcs kategóriásait nézegesd.
2020. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Huawei P30
2020. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!