Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2020 vagy XR?

IPhone SE 2020 vagy XR?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Jelenleg egy első generációs SE-t használok, de mind akkumulátorba, mind teljesítménybe kezd elfogyni. Sokat nem használom a telefonom, kb napi 2, nagyon maximum 3 órát használom. Főként csak YT, FB, Instát használok, ritkán fotózok. Lényeg, hogy 3-4 évig használható legyen.

(Android off)



2020. máj. 1. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én aggódok az SE akkuja miatt, egyelőre biztosan nem veszem,egvárom, hogy mik a tapasztalatok.
2020. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem XR van, tavaly júniusban vettem. Most is XR-t vennék. 10 ezerrel drágább csak, mint az SE, viszont sokkal többet tud: új design, FaceID, nagyobb kijelző, illetve az aksi is nagyobb több, mint 1100mAh-rel. Jelenleg 92%-os az akkumulátora, de ez így is 2700mAh-t jelent, az SE viszont már csak 1650 körül lenne ilyen százalékon.


Ahol én tavaly 215-ért vettem, ott most 191 ezer, ha érdekel, akkor elküldöm a hely nevét, weboldalát. :)

2020. máj. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kiváncsi lennék hol vetted

mert ennyiért tuti szürkeimport

amikor gond van nincs gari

2020. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PartNero GSM a neve, a fél ismeretségi köröm innen vásárol...egyébként nem nagy tudomány alapítani egy céget, majd ÁFA nélkül vásárolni, majd 20-30 ezerrel drágábban, de még mindig a legjobb áron eladni.

Amikor én vettem, 270 ezer körüli volt az alapár. Ha levonjuk a 27%-ot, akkor 196 ezer jön ki. Ennyiért legálisan, eredeti telefont kaphatott a GSM, és 215 ezerért eladva 20 ezer profit van rajta. Tényleg elképzelhetetlen?

2020. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!