Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus 8 vagy Iphone 11?

Oneplus 8 vagy Iphone 11?

Figyelt kérdés
Ti melyik készüléket vásárolnátok, miért és milyen szinben?

2020. máj. 1. 01:13
 1/10 anonim válasza:
29%
iphone 11. ne hagyd hogy a kínaiak ellopják az adataid.
2020. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Így van első, inkább vigyék az amerikaiak.
2020. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Oneplus 8
2020. máj. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Op8 egyértelmű.

Nekem egy OnePlus 7 van most és csak annyit tudok felhozni negatívumként hogy drága de cserében a legjobb sznapi van benne,minden kimagasló.

2020. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akik a oneplus8-at mondják, azok elmondanák, hogy miért kéne ezt vásárolnom és milyen szinben? Ugyanez lenne a kérésem az iphone-osoktól is.


Az amúgy valóban igaz, hogy a kinaik ellopják a személyes adatokat?

2020. máj. 1. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Az elsőre ne hallgass, baromság......

Én feketében venném,nekem az tetszik.

Az ujjlenyomat olvasó villám gyors

Képernyőbe integrált

Az oxygen os egy letisztult, könnyen kezelhető szoftver

Van benne gyorstöltés


Nekem mindig is android telóim voltak és nem is bánom.mert marha jók ezek is.

2020. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De ez megint olyan kérdés amit neked kell eldönteni,melyik szimpatikusabb? Az IOS vagy az Android? Én személy szerint az ip 11-et venném de mindenki mást szeret szóval ez elég szubjektív
2020. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az ioS nekem sokkal jobban tetszik, viszont ez nem ilyen fekete fehér.


Az bánt a legjobban, hogy az iphone 11-ben egy ótvar lcd kijelzőt raktak bele és ezt 290 ezer ft-ért kapom meg. A oneplusban pedig egyszerűen gyönyörű a kijelző.


Ugyanakkor én hosszútávra vennék készüléket és a oneplus 8 2-3 évig fog még frissitést kapni, mig az iphone 11 6 évig .. Szóval nehéz döntés nagyon.

2020. máj. 2. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A Oneplus-ra hosszú évek múlva is kismillió custom rom lesz letölthető. Tehát ha mindig kell a friss Android külsős úton biztosan elérhető lesz számodra akár 5-6 év múlva is.

Elég megnézni a OnePlus One-t, 6 éves telefon mégis van rá még Android 9 alapokon nyugvó LineageOS 16 is!

Szóval a hivatalos frissítések után sem áll meg az élet, főleg egy Op-nál! :)

2020. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%

Első vagyok.

Bocsi a baromsagert. komolyan nézve attól függ mire kell. Ha neked az iOS tetszik, azt vedd. A OnePlusban az az előny hogy az akksi sokkal tovább bírja mint az iPhone-né. Illetve igaz hogy egy Android jobban testreszabható de ma már baromi egyszerű egy iPhone jailbreakelése. Szóval ahogyan te jobbnak látod! Én személy szerint iPhone-t vennék de én nem akarlak befolyásolni a döntésedben :D

2020. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!