Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetben a számom megmarad?

Ilyen esetben a számom megmarad?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Történt velem, hogy lett egy új telefonom és hirtelen nem is figyeltem és nem is gondolta bele, hogy nanoSIM-es nekem pedig micro volt. Mivel hétvégén nem tudtam eljutni vágatni belőle ezért haveromnak jött az a jó ötlete, hogy meglehet csinálni itthon is, ő is sablon alapján csinálta magának és barátnőjének is. Hát gondoltam megcsinálom én is, letöltöttem a sablont, kinyomtattam és levágtam. Maga a kártya mintha egy milliméterrel vékonyabb lenne szóval mozog a tálcában és nem is ismeri fel a telefonom. Emiatt nagyon nem idegeskedem viszont az a baj, hogy ez a szám amit használok pár éve ezzel van minden hivatalos papír is kitöltve és ha minden igaz talán anyám nevén van. Szóval ha bemegyek szolgáltatóhoz és megmondom ez meg az történt, kéne egy új kártya, de ugyan ezzel a telefonszámmal az megoldható?

2020. máj. 3. 17:09
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

Olyan szinten megoldható, hogy a régi kártyát vissza sem kérik (tapasztalat).

Azaz lényegtelen, hogy hibás vagy sem.

2020. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha holnap bemegyek és megmondom mit szeretnék, gondolom kitöltök ilyen olyan szerződést és meg is van oldva, lesz új kártyám a régi telefonszámommal?
2020. máj. 3. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt monodd, hogy nanosim probléma miatt kell cserélned, pár perc múlva a kezedbe nyomják az új simet és mehetsz a dolgodra.
2020. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. máj. 3. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Kivéve, ha nem a te neveden van a kártya, mert akkor elhajtanak a fenébe. Csak az előfizető kérheti a cserét személyesen.
2020. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írd meg mit mondtak, mindenképpen.
2020. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem mindegy a tulajdonos természetesen, vagy meghatalmazásra lesz szükség.

#1 válaszomban erre csak azért nem tértem ki, mert pont azon a részen átsiklott a szemem, ilyen előfordulhat sajnos bárkivel.

2020. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyelőre várakozok, mert legközelebb jövőhét szombaton tudok csak menni ha addig nem tér vissza a normális nyitvatartás. Esetleg megpróbálok családtagot elküldeni.
2020. máj. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!