Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan kezdő szteroid,...

Van olyan kezdő szteroid, amellyel egy kúra végezte után is megmarad az az izomtömeg ami feljött vagy minden esetben van némi súly veszteség egy kúra után?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen !

Minden szteroid csak addig hat,amíg szedi valaki! !!

2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűbb ha keresel egy aranyhalat vagy jótündért aki a varázserejével izmot rak rád jó sokat...


Az anabolikus szarokkal ha leállsz, összemész úgy mint a kidurrant lufi.

2013. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba a kokszot, nekem annál sokkal keményebb cuccom van!

Nem kell semmit csinálnod, csak ezt szedned, és 8 hét alatt teljesen szálkásan kicsapod magad! szedése után is végig megmarad az izomtömeg, semmin sem kell változtatnod, az izmaid szépen kimunkáltak és domborzatúak lesznek.

2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, a kezdőknek esetleg megmarad, mert még koxaél sem érik el a genetikai határt, de nekik sem mind, egy kezdő meg ne koxoljon, az legyen a versenyzőké. Persze az ilyen danabol, meg hasonlók után ne is gondolkodj ilyenen.
2013. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

van ilyen!

ezek nem androgén szerek, hanem anabolikus cuccok, de enyhék is, ált kell mellé androgént is nyomni minimálisat, ha a test hormonfunkciói ne boruljanak fel.(aki otthon van e szerek felhasználásában az tudja most mire gondoltam...deca f@sz nak mondják)

szóval

oxandrolone

winstrol(stanzolol)

primobolone

andriol

boldenone

és a nandrolone származékok

elvileg ezzel kellene kezdeni minden kezdőnek, és nem azzal a vacak kék tablettával, amit mindenki eszik mintha muszáj volna.

ezek után HCG injekció szintén kell,!!!!

és igen, ezek minőségi szerek, ami feljön minőségi izomzat, ha az étrend rendbe van utána is maradhat meg izom.

remélem...ha csak elméletben is, de tudtam vmi segítséget adni neked.

amúgy sajnos az a tapasztalat, h aki elsőként találkozik ezzel a kifejezéssel h kox, mindig a danabol kerül szóba.

pedig sokkal értelmesebb alternatívák is vannak,

amúgy amiket írtam, kivétel nélkül a gyógyászatban használják, pl égési sérültek bőr is izom rehabilitációja, és regenerálása, rákosok testének anabolikus állapotban való tartása, és aids eseknek h az izomtömegük ne csökkenjen a betegség miatt.

van aki élete végéig szedi vagy szúrja, de a terápiás dózist, és nem pl heti 800 mg ot!

2013. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!