Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam, egy xiaomib redmi...

Vásároltam, egy xiaomib redmi 8a. Tpusu telefont butaságot csináltam?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan vetted.
2020. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen olcsón az akksi miatt jól tetted, viszont 2 GB ram ma már elég kevés!
2020. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a "xiaomib" egy silány minőségű Xiaomi másolat lehet.
2020. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha a Xiaomi Redmi 8A- ra gondolsz, akkor jól tetted.
2020. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Úgy 80-as IQ fölött az ember előbb gondolkodik, utána vásárol. De rosszabbat mondok, IQ70 fölött az ember el tudja dönteni egy telóról, hogy az megfelel-e neki.


Amőgy szerintem a Xiaomi telói rendkívül színvonalasak, ha képes vagy levetkőzni a sznobizmusodat, bármely túlárazott gyártó telóit szarrá verik.

És még egy őszente mgjegyzés, ahhoz, hogy magadat fotózd, vagy fészbuk szmájlikat küldözgess, a 30 dolláros teló is tökéletes lett volna :)

2020. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uccsó, Te "juszé"-ban élsz? Magyarországon Forint a fizetőeszköz, és ez a telefon itthon is kapható, és itthon is vannak normális webshopok!
2020. máj. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elnézést nem jól írtam a telefon márkáját,helyesen xiaomi redmi 8a
2020. máj. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!