Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Pure telefon játék...

Navon Pure telefon játék szaggatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagyon alap Navon pure micro telefont vettem nem olyan régen, ami nagyon alap telefon de viszont én nagyon megszerettem és tényleg csak nagyon alap dolgokra használom.

Viszont egy játék nagyon megtetszett nekem amit letöltöttem, ez a játék a Bigfarm. Jelen pillanatban a 31.szinten vagyok, viszont ami eddig nem volt sajnos most elő jött, a játék szaggatni kezdett. Nehezen tudok a játékon belül lépkedni van, hogy nehezen reagál dolgokra.

A kérdésem az lenne, hogy mi lehet a problémája? Én elsőre a Ram-ra gondoltam. Szerintetek is az, vagy esetleg a telefon memóriája kicsi már a játékhoz? Orvosólható a hiba vagy nem? Ezzel az egy játékkal játszom, ez nagyon megtetszett nekem. Előre is köszönöm válaszotokat.



#mobil játék #Puremicro
2020. máj. 3. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Annyit tehetsz, hogy bezárod a többi alkalmazást, lefuttatod előtte a tárhelytisztítót, és folyamatosan törlöd a felesleges fájlokat.
2020. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Megpróbálom.

2020. máj. 3. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En azon is csodalkozom, hogy az Android 8 egyaltalan elindult rajta, az 1GB memoriat pucolhatod ahogy akarod, ez nem lesz jobb. MMarkt-ban telenor fuggoen aruljak 10e forintert, orulj hogy egyaltalan telefonalni lehet vele.
2020. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a kevés ram a gond, hanem a lassú processzor is, ez nem hiba, hanem ennyire képes.
2020. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1GB ram, 8GB tároló. Örülj, hogy valamennyire működik. Tényleg, ezt most nem céltalan alázás, ez valóban egy gyenge telefon. De milyen is legyen pár doboz cigi áráért, nem igaz? A mai op.rendszerek és appok megfelelő használatához 2GB ram is szerény.
2020. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!